Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto se dogada s krpicarkama?

pocetkom prvog mjeseca kontaktirala sam jednu krpicarku u vezi njenog artikla, zatrazila sam mjere..dobila sam odgovor da ce poslat, no nije..poslala sam joj ponovno poruku da je podsjetim (reko mozda je zaboravila na mene jer mi se i samoj to dogadalo).nije odgovarala do jucer..u nastavku slijedi nas razgovor od jucer i molim vas da prokomentirate jer mi stvarno nije jasno.. xxx Dostupan je. Ispričavam se što ste tako dugo čekali na odgovor. Pozdrav prije 2 dana, 15:13 pearlbeauty4 Ma nema problema, bitno da ste se vi meni javili 😃 ja bi ga uzela, mozete li mi samo dati mjere ramena i duzinu..preko mobitela sam pa sad nemogu vidjeti odakle ste ali ako se dobro sjecan, iz zga ste..da li je moguca primopredaja i gdje? prije 2 dana, 16:12 xxxx Prednja duljina 60 cm Stražnja 54 cm Ramena 40 cm Naravno, meni bi bilo najzgodnije na Glavnom kolodvoru, ali možemo se i drugačije dogovoriti ako su mjere ok 😄 prije 1 dan, 22:02 xxx mjere mi odgovaraju, kupujem.. super mi pase glavni kolodvor jer ja putujem vlakom tako da bolje niste mogli pogodit 😊 moze srijeda? prije 1 dan, 23:19 xxxx Jako mi je žao, ali vidim da mi je malo prije vas jedna cura napisala da kupuje sako i predlaže primopredaju za četvrtak. Nadam se da razumijete da moram dati prednost onome tko se prvi javi, iako je očito riječ o kratkom razmaku. Ipak, ako slučajno odustane sigurno ću se javiti 😃 Pozdrav
2016 03 16
njena zadnja poruka je od danas, tocnije od prije 9 sati!
2016 03 16
Ja sam ju shvatila da se netom prije tebe (a ne danas) javila druga djevojka za kupovinu.
2016 03 16
ti si htjela kupit jel? mnoge krpicarke daju prednost onome tko se prvi javi.. neovisno kad je to
2016 03 16
ne znam gdje sam pogrijesila jer smatram da sam od prve poruke bila dovoljno jasna da cu kupit(zeljela sam samo provjeriti mjere ramena da nebi poslije bilo tko mi je kriv sto nisam pitala)i..jos u prvom mjesecu sam rekla da zelim kupiti i slala nekoliko poruka..i jucer sam odgovorila sat vremena nakon sto mi se javila s recenicom da bi ga uzela
2016 03 16
vjerovatno je ta cura prije tebe poslala upit i rekla da ce kupiti, samo sto je ona prvo tvoju poruku procitala a ne njenu.
2016 03 16
Ja ne vidim problem..prosvijetlite me?
2016 03 16
Pa ako se vec dogovorila s tobom,ne vidim cemu sad nanovo dogovaranje s drugom, mogla je rec da je prodano i gotovo. Istina da je ova poslala prva,al jbg,nije vidila,dogodi se. Nije da se dogovorila s njom pa zajebala
2016 03 16
Meni je za jedan artikl stiglo ne znam...bar 50 upita u 2dana, naravno dio su bile ponude za zamjenu. Uglavnom jedna cura se medju prvima al ne prva javila i napisala kratku jasnu poruku da jako zeli kupiti i u istoj je odmah napisala podatke (malo me sokirala) Priznajem tad sam njoj prodala jer je bila kulturna i iskrena..ali nisam nikog otkacila, vec se tako dogodilo da nisam odgovarala koji dan. Ispala je super cura, a vodila sam se feelingom..Inace se vodim onom tko prvi... Ponekad kroz poruku vidis puno, sto ne znaci sad nista lose o pearlbeauty vec eto svi smo ljudi pa suosjecamo s nekim vise ili nam se nekako vise svidi. Ludo ali eto..isto vrijedi i za forum, neke cure stogod napisale nece me naljutiti ili uvrijediti, a neke..nemam zelje citati.
2016 03 16
ako sam dobro shvatila žena je pitala za to još u 1 mjesecu ,a ne jučer kako vi sve to vidite
2016 03 16
sada je 3 mjesec mislim dva mjeseca čekat odgovor HELOOO
2016 03 16
Ostavila bih neutralnu. Ima pravo prodat kome hoće, ali primopredaju je dogovorila s tobom i s njom u isto vrijeme za isti artikl, a to nije u redu.
2016 03 16
Logično mi je, kad je došla vidila je vaše poruke, i odgovorila i jednoj i drugoj. Ti si napisala da može u srijedu, cura je odgovorila može u četvrtak. I onda je tebi javila da postoji cura koja se javila prije tebe. Drukčije nije baš moglo ić, ili sam u krivu?
2016 03 16
Ok, mislim da je sasvim u redu i pošteno davati prednost onome tko se prvi javi i ne vidim neki ogroman problem, osim tvog razočarenja... Jedino što je možda trebala naglasiti da postoji kupac koji se javio prije tebe i da on ima prednost te da ćete suradjivati u slučaju odustajanja prvog kupca tako da znaš na čemu si i da ne budeš razočarana...
2016 03 16
Isto tako, nije ok što je s tobom dogovorila sve i onda te izradila, ali možda nije znala drugačije postupiti...
2016 03 16
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija