Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto se dogada s krpicarkama?

Hvala tatjanao sto ste procitali cijeli razgovor s razumijevanjem..radi se upravo o tome da jos od 1.mj pokusavam kupiti i cijelo vrijeme cekam da se krpicarka javi..i konacno se javi, posalje mi mjere, odgovara mi..u prvoj poruci sam rekla da bih uzela..i onda se odjednom javlja da je prodano..tuzna sam pomalo
2016 03 16
Slazem se Ronnie..i ja sam imala bas neki dan 3 upita za jednu haljinu..i odgovarala sam po redu..prvoj curi sam poslala mjere i sve sto je trazila, a drugoj i trecoj sam rekla da trenutno imam upit i da cu javiti do kraja dana da li je slobodna ili nije i ako je slobodna da cu javiti mjere..po meni nije u redu istovremeno dogovarati primopredaje sa mnom i s drugima i onda prodat drugoj jer je eto druga tren prije mene odgovorila (a ja sam jos u prvoj poruci rekla da zelim uzeti sako)
2016 03 16
Razumijem tvoje razocarenje, ne opravdavam njen postupak, ali ako je nije bilo 2 mjeseca na krpicama vjerovatno je odgovorila na sve poruke ne nadajuci se da cete potvrditi kupnju s obzirom na to koliko je vremena proslo, i onda ste joj i jedna i druga javile da kupujete, jednu je morala da otkaci.
2016 03 16
Ma...otkacila bi ja sako i nju... Hvala..ali nisam zainteresirana vise...pa ako ga ne proda njoj..nebi ga ni ja kupila.. Kad se dogovara sa ljudima...ne ide se glavom bez obzira... Meni je slicno napravila jedna sa debelim brojem povratnih.. Htjedoh ja 2 artikla (a radila je neku hitnu rasprodaju svega)...dogovorile mi...rekla da posaljem podatke....ja poslala podatke...i kaze ona ok... Ja velim da posalje i ona..da cu uplatiti najdalje do sutra tj do 15 h... Nakon cega mi dolazi por..jedna se javila prije mene za jedan artikal..hocu ja drugi? Nebi hvala ]:( Skuzila sam da je paralelno dogovarala...a ova je rekla ranije uplatiti.. Bila sam u iskusenju da joj ostavim neutralnu..
2016 03 17
> Brdosuza: > Ma...otkacila bi ja sako i nju... > Hvala..ali nisam zainteresirana vise...pa ako ga ne proda njoj..nebi ga ni ja kupila.. > Kad se dogovara sa ljudima...ne ide se glavom bez obzira... > Meni je slicno napravila jedna sa debelim brojem povratnih.. > Htjedoh ja 2 artikla (a radila je neku hitnu rasprodaju svega)...dogovorile mi...rekla da posaljem podatke....ja poslala podatke...i kaze ona ok... > Ja velim da posalje i ona..da cu uplatiti najdalje do sutra tj do 15 h... > Nakon cega mi dolazi por..jedna se javila prije mene za jedan artikal..hocu ja drugi? > Nebi hvala ]:( > Skuzila sam da je paralelno dogovarala...a ova je rekla ranije uplatiti.. > Bila sam u iskusenju da joj ostavim neutralnu.. Svaka čast i ja bi tako kao vi pa ako ga ne proda nek joj bude i ja bih rekla ne hvala i otkačila ju pa nek se dogovara sa pet ljudi
2016 03 17
Eto,dogodilo se i tebe,..dobro došla u club
2016 03 17
Zaboravi na to sta se dogodilo😊 mozda pronadjes takav artikl kod neke druge korisnice☺
2016 03 17
Koliko sam ja razumjela da je ona prodala artikl curi nakon sto je vec dogovorila zamjenu s drugom? To je ne posteno ali posto ne mozes negativnu ostavi neutralnu svakako .. ja i mislim da je to i mozda arikl navlakusa samo radi pregledala a nije mozda nikad ni bio za prodaju ili je odavno prodan .. Evo moje price - Javlja mi se cura prije 3 mj za zamjenu i ima 4 komada cazeldonija gornjih dio badica i ja kazem da pristajem na zamjenu za 2 komada i onda na to odgovara - Joj davno sam ih prodala i zaboravila izbrisati ( badici imaju preko 500 pregleda) i ja reko oke nema veze i sad mi se opet javlja za zamjenu za jedan drugi artikl i opet pita za zamjenu i ja i dalje vidim te iste gornje badice na njenom profilu i opet je pitam za njih ( ona je vjerovatno zab da mi se prije javila) i odgovara mi ona na to isti odgovor kao i prije 3 mj da je su odavno prodani ali da je zab izbrisat :@ pa tko je tu lud ? Jos sam to i zanemarila i pitala za drugu njenu haljinu na koju je pristala zamjenu i nikad mjere dala i vise ne odgovara ,:( Ne samo da ima 1 navlakusa artikl nego tko zna koliko
2016 03 18
> matea664: > Koliko sam ja razumjela da je ona prodala artikl curi nakon sto je vec dogovorila zamjenu s drugom? > To je ne posteno ali posto ne mozes negativnu ostavi neutralnu svakako .. ja i mislim da je to i mozda arikl navlakusa samo radi pregledala a nije mozda nikad ni bio za prodaju ili je odavno prodan .. > Evo moje price - > Javlja mi se cura prije 3 mj za zamjenu i ima 4 komada cazeldonija gornjih dio badica i ja kazem da pristajem na zamjenu za 2 komada i onda na to odgovara - > Joj davno sam ih prodala i zaboravila izbrisati ( badici imaju preko 500 pregleda) i ja reko oke nema veze i sad mi se opet javlja za zamjenu za jedan drugi artikl i opet pita za zamjenu i ja i dalje vidim te iste gornje badice na njenom profilu i opet je pitam za njih ( ona je vjerovatno zab da mi se prije javila) i odgovara mi ona na to isti odgovor kao i prije 3 mj da je su odavno prodani ali da je zab izbrisat :@ pa tko je tu lud ? > Jos sam to i zanemarila i pitala za drugu njenu haljinu na koju je pristala zamjenu i nikad mjere dala i vise ne odgovara ,:( > Ne samo da ima 1 navlakusa artikl nego tko zna koliko Možda i nisu navlakuše nego artikli samo za prodaju. Odnosno, vjerojatno preprodaje pa joj se ne isplati mijenjati s tobom ili i s kim drugim za badiće. Da si nešto drugo htjela - zamjena bi se vjerojatno dogodila.
2016 03 20
1 2