Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

bezobrazluk

lala sam paket curi uplatila je 20kuna manje, kaze ona meni sori slucajno zabuna uplatim u ponedeljak (bila je subota) no tih 20 kuna ja nisam vidla. Nije se cak ni javila da je podigla paket, a pise na trackingu tiska jasno da je 😃 A uredno se prijavljuje, ne mogu vjerovati da se neko tako sramoti za 20kuna. Najrade bi joj zaljepila negativnu al se bojim da nece biti uzajamna (iako ona meni nema zbog cega) Nova sam ovdje pa vas molim kako bi vi reagirale
2016 03 19
Stavila bi joj negativnu. Ako dođe do osvetničke, neka to admin riješi.
2016 03 19
crveni karton!
2016 03 19
jadna nije skuzila ,omaklo joj se :@
2016 03 19
stavi joj negativnu.
2016 03 19
Staviš joj negativnu sa pojašnjenjem,ona može uzvratiti ali nema to čime potkrijepiti.
2016 03 19
Ako je to sve istina, negativa bez razmisljanja. Sljedeci put sigurno se nece zabuniti kod uplacivanja.
2016 03 19
Mislim da bi je trabala pokušat ponovno kontaktirat prvo..drugo, mislim da povratnu negativnu koja je nelogična i suluda očito ne treba potkrepljivat, što vidim na svom primjeru..samo je negativa pretvorena u neutralnu i to je to, al i dalje pegla cura svoje.. Tako i to, pokušaj doznat jel stvarno slučajno il namjerno i na koliki iznos ti je uplatila 20 kn manje??? Ako je bezobrazna negativnu, ako nije riješite.
2016 03 19
poslala bi tobu eventualno u pondjeljak kad sjedne 20kn
2016 03 19
Pošalješ poruku u inbox, ako ne odgovori i ne uplati, obavezno negativna, bezobrazluk teški, ušparala bu po 20 kn kod svake kupnje mrš
2016 03 19
Pa čini se da to na krpicama postaje praksa
2016 03 19
Ja ne znam što je s ovim krpama i logikom?? Nema ovdje više nikakve logike..??? Mojoj dragoj Sandi je admin obrisao neutralnu, a sasvim je uredu da u mojim povratnima i dalje stoji da sam varalica?? Baš super, logika samo takva..Ne znam što bi rekla..Stvarno sam u šoku za svašta ovdje više, mislim da su sve granice otišle u papar
2016 03 19
majo šta je bilo? :o
2016 03 19
I meni su par puta zaboravili uplatiti za postarinu (iako je bila naravno spomenuta u razgovoru), i nisam poslala dok nije bio citav iznos. Cist racun, duga ljubav.
2016 03 19
Kindzadza adminka je obrisala dotičnoj moju neutralnu koja je apsolutno zaslužena, a meni njenu sa optužbama ostavila i nakon onog što je napravila ..a to iznila moje podatke ????Helouu?? Ma komaaa, ne mogu doć sebi al sad stvarnooo
2016 03 19
1 2