Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

bezobrazluk

Pošto je ovo prešlo sve granice zdravog razuma, samo tražim da adminka obriše i moju neutralnu i doviđenja...Svejedno mi je što na profilu dotične piše..Tko voli nek izvoli, ja znam da ja ne bih, ali admin mi ne odgovrara trenutno, nadam se da ću dobi barem objašnjenje..suvislo, naravno..
2016 03 19
Kindzadza, eno sve lijepo piše pred kraj teme 'Preprodavači na jednom mjestu' - nebuloza i sramota samo takva !!!
2016 03 19
> Shoppingholic2: > I meni su par puta zaboravili uplatiti za postarinu (iako je bila naravno spomenuta u razgovoru), i nisam poslala dok nije bio citav iznos. Cist racun, duga ljubav. Tako se to radi. Ne šalješ dok ne uplati cjelokupan iznos, ako se i dalje pravi grbava, tražiš njen IBAN i uplaćuješ nazad svotu koju je uplatila, tj. prekidaš suradnju. "Ako prođe prođe" - neke igraju na to. Na tebi je da NE igraš po njenim pravilima.
2016 03 20
maja, gita idem baciti oko , očito nisam u toku :) majo držim fige da se to riješi. ;)
2016 03 20
Upravo bezobrazluk kako si i sama rekla. Ne očekuj tih 20kn koje ti duguje nego joj zaljepi negativnu i zaboravi suradnju. Sta drugo da ti kazem!
2016 03 20
Negativna,bez razmisljanja,pa nek se i dalje pravi blesava
2016 03 20
1 2