Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Jelena Karleuša

Mda, prezgodan moze bit apsolutno svatko kad se namaze kilom sminke, namjesti kosu i pozu i kut slikanja pa da liči na nešto. Zenska izgleda ko tranđa. Vjerojatnoo bi bolje izgledala da se ne kvarca i ne maze i sta vec izvodi sa sobom , but that's just my opinion.
2016 03 21
Kad odrastem zelim biti jelena karleusa. Nego, batmaan, jesi sve prodala ili samo obrisala? Ne odlazis valjda s ove divne stranice? :o
2016 03 21
Seka Aleksić je lijepa žena, a možda čak i prirodna. Ili bar prirodnija. Ne slušam ali vidim.
2016 03 21
> ivalorena: > Kad odrastem zelim biti jelena karleusa. Nego, batmaan, jesi sve prodala ili samo obrisala? Ne odlazis valjda s ove divne stranice? :o Podijelila sam, nije bilo puno toga. To je bilo u drugoj polovici veljače, puno obaveza i zaključila sam da previše vremena provodim ovdje umjesto da radim nešto konstruktivno. Vidiš kako je ispalo :D Ali sa svim ovim prevarama i prepucavanjima, tko zna.
2016 03 21
Bogu hvala , ne znam ni tko je ona i nadam se da će tako ostati.
2016 03 21
Zgodna,u dobroj formi i treningu. Plastična samo u faci i grudima. U faci je odvratna a glas sacuvaj me boze. Jedino sto kod nje volim je to sto ima stila i sto nema dlake na jeziku.
2016 03 21
> gitadevi: > Bogu hvala , ne znam ni tko je ona i nadam se da će tako ostati. Tako ona neki dan nije znala tko je Severina. Nemam druge nego pretpostavit da si ti uvrijeđena Severina.
2016 03 21
Zena ima tijelo za 10. Zena ima neki stav i svoja je i to cijenim. Ali da pretjera sa photshopom i sa svime sto nekad stavi na sebe...pretjera.. Meni je ipak zanimljiva...vise za slusat i citat njene komentare...glazba mi nije po gustu.. ali po ovom sto sam citala i poslusala kada prica o zivotu..politici i slicnom je cijenim..
2016 03 22
Meni je ona prelijepa, prezgodna i ima odličan stil. Visoka je, da, vidjela sam je i ja uživo... Medjutim, osim izgleda i odličnog smisla za modu, ekstravagantno elegantnog stila, sve ostalo ne bih komentirala, o njenu "muziku" i "pjevanje" neću ni spominjati.... Bolje bi joj bilo da se npr uhvati posla stilista ili dizajnera, moda joj svakako leži, a nek se ostavi muzike, nije to za nju nikako.
2016 03 22
prelijepa, prezgodna i ima odličan stil?! Ekstravagantno elegantan ?! :') :') :') :') :')
2016 03 22
Ne slušam ju jer mi jednostavno ne leže njezine pjesme, ali kome se sviđa neka izvoli. Po broju ljudi na njezinim koncertima sigurna sam da ima dosta obožavatelja. Jedna od rijetkih srpskih estradnih zvjezda koja ima stila i orginalnu, lijepu, skupu odjeću. Žena je zaradila i nek uživa sad. Osobno mi se ne sviđa to što prečesto govori loše stvari o svojim kolegama, mislim da bi bilo pametnije da neke stvari zadrži za sebe, iako mnogo puta kaže istinu (stil Dare Bubamare naprimjer). Cijenim njezine stavove o politici i sasvim je uredu da o tome ne šuti. Na kraju krajeva, volim na instagramu pratiti profil @doseofkarleusastar jer se nasmijem na sve izjave koje zaista znaju napraviti komičnima. :')
2016 03 22
Ja sam prilično zbunjena već samom činjenicom da ima ljudi koji prate ovakve osobe, misle o njima, slušaju što govore. Na stranu s tim što to što one izvode u mom svemiru uopće ne može biti razmatrano s aspekta muzike....
2016 03 22
Svatko ima svoj ukus..to je njegovo pravo..i nebi bilo dobro da je drugacije..;) Osobno..ni jednu jedinu stvar od navedene ne znam..da sam cula za nju..jesam..iz raznih medija.. Od svega mi je bila najjaca izjava da Kim Kardasijan kopira ovu.. Njen stil mi se nikako ne svida..to sto je nesto skupo..ne znaci da je odmah i lijepo..barem meni.. Sve mi je vezano za nju tu mač..isforsirano... Posebno ne volim kad se plasticne operacije tako jako isticu..i osobi ne ostane nista od njenog "originala".. Ne svida mi se posebno to konstantno kvarcanje..inace imam svoj naziv za osobe koje to preeevise koriste (zagorene).. Al dobro..kako se meni ne svida...drugima se svida...inace nebi ni znali da postoji..;)
2016 03 22
Gita..htio ne htio cesto naletis na nekakve clanke..samo je stvar kliknes ili ne kliknes...nekog tainteresira nekog ne... A moja je dirty little secret da volim gledat one lude kardashianke... i inace me to sramota priznat ali mi to dode ko nekakav uspusni ventil...ono...mozak na pasu :D Sad salu na stranu..zena je pojava nekako sama od sebe..nekad u negativnom nekad u pozitivnom smislu...pa ko voli nek izvoli :D
2016 03 22
Meni je ona grozna, tako plasticna,umjetna i neprirodna, uvijek nekako po meni neukusno obucena a umislja si da je balkanska lady gaga... osim djeluje bahato i bezobrazno, odnosi se prema svima kao da su niza vrsta. Bar moj dojam o njoj s tv-a
2016 03 26
1 2