Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prevara sitne duše

Kratko sam ovdje pa ne znam gdje se prijavljuje problem. Dogovorile smo zamjenu. Ja dotičnoj peglu za kosu i sredstvo za čišćenje naočala sa krpicom. Ona meni lampu za nokte, naljepnice, gel lak i čokoladu. Izgubila sam svoje,a dobila frišku figu. Lampa za nokte ne radi, gela nije bilo u paketu, a naljepnice su ružne i ne iskoristive. Čokolada? haha, moš si misliti. Predložila sam da si vratimo pakete i kao da nije ništa bilo. Dotična je to velikodušno odbila, čak uvrijeđeno. Znači sad sam izgubila svoje i dobila nešto što je potrgano. Pomirila sam se sa tim, međutim zanima me što ja mogu uopće poduzeti? Kako se borite protiv ovakvih članova? Napisala sam joj negativnu, kao i ona meni. Još je i za to imala hrabrosti. I šta to je to ili?
2016 03 21
članica je mare8888.
2016 03 21
Jel imaš fotke? Uglavnom ide lijepljenje razgovora, fotke oštećenog i ako si u pravu, njeni podaci na crnu listu kako ne bi još nekome poslala polovično/oštećeno.
2016 03 21
možeš ju bombadirat u inbox ,prijaviti adminki,i nadati se da će ti odgovoriti ...da na crnu listu i naljepi joj neg povratnu sa ovom temom ...adminka bi ti trebala obrisati neg povratnu jer je osvetnička...
2016 03 21
imaš listu loših korisnika tamo ju fino stavit. u povratnu drmnit slike.. i zapravo.. ne moš ništa. stranica ti ne pruza nikakvu zaštitu lista loših korisnika izgleda ne postoji... sorry
2016 03 21
Ček samo malo..čokoladu? :D
2016 03 21
Sonja, ovo ti je citat iz "o meni" kod osumnjičene. Prednost prodaji, ali također bih mjenjala svaki artikl iako nije naglašena zamjena, u zamjeni cijena ide kao kod svakog 50,00 kn gore ! Ako bih se mijenjala s njom, inzistirala bi da mi pošalje i jednu čunga lungu ako treba :D
2016 03 21
Da je čokoladu poslala ne bi ni teme bilo :D
2016 03 21
prijavila sam adminu i to je to. otišla sam predvečer u bipu i kupila si j.... lampu za nokte. a dotična teta nek se pegla mojom peglom. samo što se sad osjećam nepovjerljivo prema ljudima, a tak je lijepo krenulo i sa zamjenama i prodajom i kupnjom. da, tražila je i tekućinu za brisati naočale sa krpicom, što sam platila 50kn, a stoji mi u ladici jer naravno ne koristim. Nisam mogla naći ništa kod nje pa sam rekla nek mi kupi čokoladu :). Ništa od čokoladeeee, haha.
2016 03 21
:') Nisam odmah vidjela, sad mi jasno :) Mada mi i dalje nije jasno, kakvo dizanje cijena kod svog artikla za 50kn, pa nije lud onaj drugi dignut će i on, pa ste opet na istom...ja stvarno.. izuzetno cijenim ovakvu matematiku jer je najiskrenije ne razumijem! Bravo, što drugo! Trebala se bacit u biznis!
2016 03 21
I da, kod svakog? Ne kod svakog, ima tu i poštenih osoba :s vjerovali ili ne...
2016 03 21
Da. I ja sam ostala osupnuta. Ona ogrlica od 15kn u slučaju zamjene ode na 65kn. Ona, kakti, ima cijene "za keš". A mi ostali smo stavili cijene koje se odnose na beskamatno, obročno plaćanje. U slučaju zamjene, pretvaraju se u kikiriki, pikule i pokemon žetone. Jbt. Cijena je cijena. Sve ostalo je stvar dogovora. :@
2016 03 21
Ako može, malo skretanje s teme..i koliko dođe lampa u Bipi :) ? I kako ti se čini ?
2016 03 21
> fedora: > Da. I ja sam ostala osupnuta. Ona ogrlica od 15kn u slučaju zamjene ode na 65kn to sam i ja pomislila...
2016 03 21
> anja01: > Da je čokoladu poslala ne bi ni teme bilo :D jako lako moguće :) moguće me podmititi čokoladom,haha ma da je pristala da ja njoj vratim njezno, ona meni moje, nebih ništa pisala. ali eto
2016 03 21
1 2 3