Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prevara sitne duše

Hehhe čokolada svih kupuje :P
2016 03 21
Skupo si prošla, dala peglu i novce za novu lampu u Bipi.. :( Baš mi je žao, a teško da će se urazumit. Obično ih urazumi objava podataka na crnoj listi (dostupno svima), ali ne bih se zaletila prije nego fotkam oštećeno.
2016 03 21
> sonja90: > Ako može, malo skretanje s teme..i koliko dođe lampa u Bipi :) ? I kako ti se čini ? 160kn. zadovoljna :) :) za razliku od ove koja ne suši nokte nego samo svijetli, ova bipina je rješila brzo problem. noktići dobri. budući da prvi put radim jako sam zadovoljna. moram se malo ispraksirati.
2016 03 21
> batmaan: > Skupo si prošla, dala peglu i novce za novu lampu u Bipi.. :( > Baš mi je žao, a teško da će se urazumit. > Obično ih urazumi objava podataka na crnoj listi (dostupno svima), ali ne bih se zaletila prije nego fotkam oštećeno. da, popušila sam. ako ćemo to na narodni reći. htjela sam se silom mjenjati i eto naletila sam na zamjenu. pisala sam adminki pa će to valjda rješiti
2016 03 21
Admin ima ajmo reć pravilo/naredbu da se ne miješa u suradnje. Ne znam doduše kako je to u praksi,tj. u inboxu. Na tvom mjestu ne bih ovo pustila nego fotke u povratnu, a podaci na crnu listu. Ili je upozori da će na crnu listu, pa možda pristane na povrat.
2016 03 21
> fedora: > Da. I ja sam ostala osupnuta. Ona ogrlica od 15kn u slučaju zamjene ode na 65kn. Ona, kakti, ima cijene "za keš". A mi ostali smo stavili cijene koje se odnose na beskamatno, obročno plaćanje. U slučaju zamjene, pretvaraju se u kikiriki, pikule i pokemon žetone. Jbt. Cijena je cijena. Sve ostalo je stvar dogovora. :@ :-D :-D :-D
2016 03 21
uh, loše. ali obavezno stavi slike i cijeli razgovor, plus slike u povratnu. baš mi je žao što se to desilo, ali ima nas koji smo ok, stvarno :-)
2016 03 21
opet ste nepovjerljivi gospodjo adastra, od mene ste nekidan trazili da prva posaljem paket kad smo se trebale mjenjat jer ste kao nepovjerljiva. eto vam sad, sad vam se o glavu obila ta zamjena, a niste ni cokoladu dobili, ja sam ju vec bila spakovala i otpakovala. na vas zahtjev. pa ste vi nepovjerljivi sa tri povratne. o, sad ih ima vec 12 , u tako kratkom roku, bas lijepo.
2016 03 21
> IvanaHercegovac: > opet ste nepovjerljivi gospodjo adastra, od mene ste nekidan trazili da prva posaljem paket kad smo se trebale mjenjat jer ste kao nepovjerljiva. eto vam sad, sad vam se o glavu obila ta zamjena, a niste ni cokoladu dobili, ja sam ju vec bila spakovala i otpakovala. na vas zahtjev. pa ste vi nepovjerljivi sa tri povratne. o, sad ih ima vec 12 , u tako kratkom roku, bas lijepo. Jao. Sjećam se da si taj slučaj spomenula u nekoj nedavnoj temi. :s
2016 03 21
Ja bi takve odma blokirala.bez razmislhanja.
2016 03 21
Ja sam iz svega ovoga skužila da svatko mora slat čokoladu ako se hoće mijenjati
2016 03 21
Zgrazam se na te takve jadnice koje bi i mami rođenoj ukrale. Sta drugo nego je krađa! Ubuduce savjet svim curama kada kupuju aparate da prije kupnje traze da im se snimi mobitelom kako radi aparat. Kad se ustanovi da je sve ispravno onda da kupuju. Danas svi imamo mobitele sa kamerama pa mozete snimiti...nista tesko!
2016 03 21
> dgrgorov: > Ja sam iz svega ovoga skužila da svatko mora slat čokoladu ako se hoće mijenjati Ja nisam morala :-) :-)
2016 03 21
Realno paketi Tiska se bacaju. I to jako, meni je jednom sat iz pakiranja ispao u njihovom transportu. Zato oni ne dopustaju da šalješ lomljivo. Možda se lampa oštetila u transportu sve je moguće.
2016 03 21
> dgrgorov: > Realno paketi Tiska se bacaju. I to jako, meni je jednom sat iz pakiranja ispao u njihovom transportu. Zato oni ne dopustaju da šalješ lomljivo. Možda se lampa oštetila u transportu sve je moguće. Bile bi razbijene žarulje, ostalo je tesko uništivo.
2016 03 21
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija