Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prevara sitne duše

Ček ček ..@IvanaH ona tebi ne viruje? :o
2016 03 21
> IvanaHercegovac: > opet ste nepovjerljivi gospodjo adastra, od mene ste nekidan trazili da prva posaljem paket kad smo se trebale mjenjat jer ste kao nepovjerljiva. eto vam sad, sad vam se o glavu obila ta zamjena, a niste ni cokoladu dobili, ja sam ju vec bila spakovala i otpakovala. na vas zahtjev. pa ste vi nepovjerljivi sa tri povratne. o, sad ih ima vec 12 , u tako kratkom roku, bas lijepo. između nas je krenulo loše, a nije trebalo. da, bila sam nepovjerljiva. zato smo i odustale, a poslije mi je bilo žao.... bila sam na bolovanju tjedan dana pa sam svaki čas na laptopu pa sam eto prodavala, kupovala, mijenjala, dijelila pegle okolo i tak :)
2016 03 21
> smisnamala: > Ček ček ..@IvanaH ona tebi ne viruje? :o Nisam joj vjerovala i šta sad ?! Imala sam par komunikacija ovdje i bila sam nepovjerljiva prema svima. Lijepo smo se ispričale jedna drugoj i odustale. To ne znači da nekada nećemo nešto trgovati... Shvatila sam da rizik uvijek postoji, ali ljudi su normalni....ak ne naletiš baš....
2016 03 21
> IvanaHercegovac: > nemora meni vjerovat neko zbog broja povratnih, ali ne valja ni sa svakim s kim suradujes bit nepovjerljiv, pa svako malo pitat jeste poslali jeste poslali. i onda ovako zavrsite s nekim ko vas prevari kako vi kazete. eto , mozda je ona poslala vama prva pa ste pokradeni, a mogli ste i sami vidjet po opisu profila da nije bas pozeljna osoba za bilo kakvu suradnju sve se uči. a taman sam počela vjerovati ljudima,haha. čak sam curi poslala torbu prije nego je uplatila jer mi se činila ok i bila je nestrpljiva. ma nije mi žao. nek se gospodična pegla. ja sam pop... i otišla u bipu i kupila si novu lampu za nokte. ovdje sam se malo nasmijala. i život ide dalje. :)
2016 03 21
Karma je hebena stvar... Dođe sve na naplatu :") . Što se bacanja paketa tiče... Svugdje ih bacaju, i u pošti također. A šta tek rade sa salamama u dućanima... Da bi čovjek pao u nesvjest ,:) . No dobro... Svaka čast na tvojoj mirnoći 8-) , a njoj se bude vratili vjeruj.
2016 03 21
ajde sve to ali čokoladu da nije poslala!? svašta
2016 03 22
Draga poštovana adastra,posto vidim da ste poduzeli sve moguće mjere samoobrane i prije nego sam ja paket preuzela onaj koji ste vi meni poslali! Prvo preispitajte svoju savjest! Sat ste poslali jelda? da ga nije ukrala ista ona zena na tisku koja je navodno ukrala vas gel iz paketa! Zeno sramite se ! Vi bi vraćali paket nakon sto ste uzeli sebi uv gel , i koristili lampu dva dana ! Molim Vas postedite me svojih priča i slobodno tracajte i pisite teme i forume! Savjest mi je čista ! Lijepi pozz svima
2016 03 30
> dgrgorov: > Ja sam iz svega ovoga skužila da svatko mora slat čokoladu ako se hoće mijenjati Poštovana , pojela je očito čokoladu i gel izgleda !
2016 03 30
ovo nije za povjerovat. neću ništa komentirati jer me opet neće pustit na miru :(.
2016 03 30
> mare8888: > > dgrgorov: > > Ja sam iz svega ovoga skužila da svatko mora slat čokoladu ako se hoće mijenjati > Poštovana , pojela je očito čokoladu i gel izgleda ! Nisam mislila ništa zlobno samo unijet malo vedrine u ovaj tmuran forum
2016 03 31
čokoladu bi i pojela da sam ju dobila.ne bi se ni žalila, šta će mi stara pegla, a ne poslati čooookoladu, haha poslije bi gledala rok trajanja i tak to.
2016 03 31
1 2 3