Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problem sa editiranjem artikla

cure jel jos netko od vas ima problema sa editiranjem artikla, hocu nesto samo izmijeniti u postojecem oglasu i ne mogu, idem na spremi artikl i ne mogu...da li jos tko ima takvih problema? ili je problem u stranici?
2016 03 25
Ma da, kak ne mozes doci do gumbica za editiranje?
2016 03 26
Viš' da su "pokriveni" slikom ispod. Povećam, smanjin, povećava se i smanjuje i slika ispod koja ih prekriva
2016 03 26
Ajojjj da ajmeee, pa jel to samo preko moba tako uli i na kompu? Jer.ja sam probala i na kompu pa ne funkcionira
2016 03 26
I kod mene ne funkcionira,ja sam trenutno na tabletu ]:)
2016 03 26
Na mobu. Na kompu bude ok, al meni je lptp krepo pa kad se "nakupi" odem do susjede. Iako imam win. phone i trebalo bi biti ko na kompu kad stavim "desktop mod", al eto...
2016 03 26
I dalje isti problem, ne mogu editirati artikle
2016 03 26
Curke nova sam Krpisama i imam problem s slikama, ucitam ih i one se okrenu naopako! Isla sam na edit rotiram sliku al ona opet ostane bocno.... Ne znam sta mi je ciniti. TNX
2016 03 30
Imam slican problem pri dodavanju novih slika na artikl, iako imam samo jednu sliku, ostale koje sam dodala se ne prikazuju iako sam spremila izmjene... Pomoc
2016 03 30
> HNBkrpice: > Curke nova sam Krpisama i imam problem s slikama, ucitam ih i one se okrenu naopako! Isla sam na edit rotiram sliku al ona opet ostane bocno.... > Ne znam sta mi je ciniti. > TNX I moje su slike naopako, pa neka ostanu tako. Nikako ih ne mogu izravnati :D
2016 04 01