Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje robe ,pomoć

Pozdrav, zna li netko možda kako funkcionira plaćanje pouzećem? uzima li pošta proviziju i koliko ? i koji je zapravo najbolji i najjeftiniji način slanja :) hvala
2016 03 28
Pouzeće je po meni najskuplji način slanja , pošta uzima proviziju, ovisi o tome što šalješ ( tako mislim) , najeftinije ti je poslati tiskom .
2016 03 28
Pouzecem je najskuplji nacin za kupca..i preskup je. Bolji je nacin da posiljatelj plati slanje ali stavi i otkupninu paketa, ..na cijenu artikla doda koliko je dao za slanje i to je otkupnina za kupca. Obicno je najjeftinije ali se znaju zagubiti/ukrasti paketi.
2016 03 28
Pouzećem šalješ tako da platiš pt i dodaš ga u iznos otkupnine. U konačnici, kupca sve košta 15kn više nego klasična preporučena pošiljka, bez obzira na težinu. (6kn usluga pouzeća + 9kn poštanska uputnica) Postoji i opcija da ništa ne platiš- HP express- (u tom slučaju, ništa ne dodaješ) ali to je daleko skuplje za kupca. Najgore što se može dogoditi je da kupac ne preuzme, pa ti platiš tu pt uputnicu i vraćanje paketa. Najsigurniji i najjeftiniji način je preporučeno sa prethodnom uplatom na račun. Obično slanje je ustvari skupo zbog rizika da pošiljka uopće ne dođe.
2016 03 28
Kako je Uljeshura jednom napisala , nasmijem se kad vidim slogan: "Kad je zaista važno, šaljite Poštom" ,:) :') I meni je tisak draži, ali pošta je neizbježna kad se radi o nepovjerlljivim kupcima, jer i njih razumijem zbog učestalih muljaža ;)
2016 03 28
otkad je tisak poskupio tiskom je najskuplje slanje, cak je i pouzece jeftinije od tiska
2016 03 28
kako da ne. Poslala marte Tiskom za 15 kn. Znaš li koliko bi došlo da su slane kojim drugim načinom ?!
2016 03 28
...a tek kad sam poslala 4 bučice po 2 kg u Tiskovom paketu za 15 kn......
2016 03 28
hvala svima na odgovoru :)
2016 03 28
Za mene je pouzdanije posta ili tisak nikako pouzecem
2016 03 28