Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta: pošiljka nije stigla, sto raditi?

Poslana pošiljka u ZG iz Novske u prošli utorak , obično s prioritetnim! Znaci brzo kao preporučena ali nema potpisivanje i koda! Nije stigla ni tj dana kasnije, koga zvati, sto činiti? Hvala na inf
2016 03 30
Jao, ništa, meni su se tako tri izgubile...mačku o rep....
2016 03 30
Cekati i nadati se, i nikad vise ne slati obicno. Doplatim kad su mi kupci malo kratki s novcima, bolje spavam.
2016 03 30
Meni se nikad nista nije izgubiloval kad sam ja slala al kad su meni slali:( znalo je putovat max tjedan dana.. Nema traga kod obicnog
2016 03 30
meni je tisak zakon sveti kao i preporuka,ovo ostalo je zagubitcesegarant i straj me :D
2016 03 30
A čujte, paketi kao pošiljke slane obično dobivaju broj za praćenje, bar se meni nije nijedan izgubio i ljudima koje sam slala tako nisu mi se žalili. A znala sam poslat paket od banana krcat stvarima oko 20-25 kn najviše platila.
2016 03 31
Prioritetno treba stići u roku ako se ne varam do 48 sati, stoga kasni već odavno. "Znaci brzo kao preporučena" - ne,to znači obično i prioritetno, preporučena može ali ne mora biti i prioritetna. Doplata je cca 3kn. Preporučena mi se nikad nije izgubila, da kucnem o drvo.
2016 03 31
meni se nikada preko pošte nije ništa izgubilo a slala sam samo prioritetno a da pitaš drugu stranu?Je li ipak stiglo a da joj se ne sviđa? :s
2016 03 31
Ja više manje uvijek šaljem obično, jedino izuzetno prioritetno ili preporučeno ako to kupac zatraži.. I mislim da sam poslala preko 300 paketića i ni jedan mi se nije zagubio.. ponekad treba malo duže pričekati da paketić stigne, ali uvijek stigne! Jednom, kad sam se raspitivala u vezi načina slanja i svega, teta na pošti mi je rekla da se paket opčenito ( i onaj poslan obično) ne može samo tako lako zagubiti.. Da se tu više radi o tome da paket ili nije nikad poslan ili je pak primljen ali to druga strana ne želi priznati.. jedini problem je u tome što se onda ne može dokazati da je paket poslan ako se šalje obično.. Eto, ja sam očigledno imala tu sreću da sam surađivala sa curama koje su sve redom bile super-duper drage i poštene te su priznale da im je paketić stigao iako im npr. nije na kraju odgovarao itd.. :)
2016 03 31
Joj pustite sto vam tete u posti kazu, pa vjerojatno one kradu pakete, kako se drugo paket moze izgubiti? ¸Imala sam i ja srece, a i nesrece, recimo preporucena mi se posiljka izgubila. Sve sto saljete, a da nema opcije za navest vrijednost moze se, a nemora zagubiti, a kada se zagubi, macku o rep mozete s tim .. od preporucene jedino mozete dobiti iznos postarine 4 x nakon mjeseci natezanja s njima opcije za sigurno slanje: preporucena posiljka + 7 kn vrijednost, + iznos osiguranja, cijena ovisi o navedenoj vrijednosti - veca vrijednost, vise se placa, sto tada postaje vrijednosna posiljka ili tisak slanje, do 500 kn vrijednosti
2016 04 01