Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Povratna informacija?!

Djevojke drage molim vas za pomoć.. može li mi netko reći kada se u pravilu ostavlja negativna a kada neutralna povratna.. jedna korisnica mi je užasno digla živce i situacija je banalna, ali iz principa ne želim da prođe tek tako
2016 04 01
Samoko je došlo do suradnje smije se dati negativna. Za ostale slučajeve neutralna.
2016 04 01
Vjerojatno ćete me tu napasti zašto ja ovo uopće pišem, ali uglavnom.. djevojka je stavila da prodaje četkicu za puder za uklj pt. 95 kn.. nova zapakirana.. cijena je u biti tu negdje kao i na stranicama ali eto zbog te uključene poštarine odlučim da mi se isplati ipak kupiti od nje. I ja joj kažem evo uplatila sam ti 100 kn, i stvarno jesam eto za tih 5 kn.. mislim simbolično sasvim zbog te uključene poštarine.. i kažem joj da ću joj poslati navečer kod od tiska jer da sam izgubila papirić na kojem je pisao kod mog tiska na što je ona meni, već nakon uplate odgovorila, joj sorry nisam rekla poštarina je samo poštom uključena, ali ne i tisak.. i ja joj kažem pa dobro daj molim te evo uplatila sam ti i tih jadnih 5 kn više, doći će te na isto, molim te pošalji mi na tisak jer mi ured za podizanje paketa daleko, a i nisi odredila kako šalješ pa ono.. i sad se pravi blesava i govori da će poslat prioritetno i da će mi onda poštar ubaciti PAKET U SANDUČIĆ bez potpisa.. paket u sandučić.. uglavnom to je to.. masu mi je diglo tlak jer mi se ide ciganiti tu radi 5,10 kuna i pravi se blesava i možda sam luda jer mi smeta uopće ali ono.. daj malo..
2016 04 01
Hm.. Pa ne znam što joj je problem poslati tiskom onda, može staviti i u tisak kuvertu, mala je stvar pa onda, a dođe joj kao i prioritetno slanje, 10kn. A ne znam, možda griješim, ali mislim da kod prioritetne pošte ide cedulja za potpis! :/
2016 04 01
Ma kakva cedulja..a prioritetno je isto sto i obično dakle ak ne dodje žalite se upravi za vodovod
2016 04 01
Buduci da je došlo dosuradnje, imaš pravo ostaviti kakvu god ocjenu želiš, pozitivnu, neutralnu, i negativnu. Procijeni sama je li ovo vrijedno ostavljanja negativke. Po meni, mislim da je cura zaslužila samo da ju malo "opereš" za sebičnost u inboxu. :/ Ne zna ta još očito kakve će "lijepe" popuste ovdje cure žicarati i kakve će popuste morati davati ako kani prodavati.Tih 5kn više je mizerija koju si ionako čak i sama uplatila.:/ Ali eto. Svakakvih ljudi ima.
2016 04 01
I ima da ti pošalje Tiskom jer si tako uplatila (5 kn više od traženoga+ uz njenu gratis običnu poštarinu =taman) i cijena će biti točno odgovarajuća za Tisak omotnicu. :@
2016 04 01
Pa ja kužim da ljudima trebaju novci.. ali ja sam spremna izać' u susret i snizit i platit poštarinu kad već netko ima dobru namjeru kupit od mene.. mislim eto uplatila sam i još tih dodatnih 5 kn mislim stvarno da ju nebi ništa oštetila... baš malo bezobrazno.. a još sam ju čekala danima da odogovori
2016 04 01
Traži povrat love, možda joj tih 100kn bude odjednom dovoljno, a povratnu piši kad ti lovu vrati.
2016 04 01
Slazem se sa harpo...
2016 04 01
Stvarno ne volim kada se na krpicama stvori problem oko 5-10kn. Kad je to nesto oko cega se ne mogu dogovoriti sa curom onda redovito i odustanem od kupnje tako da te razumijem i podrzavam skroz.
2016 04 01
> harpo31: > Traži povrat love, možda joj tih 100kn bude odjednom dovoljno, a povratnu piši kad ti lovu vrati. Ma bas to... Jos ako se paket zagubi..nece ni stetu dobiti..pa ce zavrsiti kao ova sa teme o izgubljenoj posiljci... Bez love..i artikla...i jos ce kupca okriviti... A ovdje kupac trazi sigurno slanje.. I da..nakon suradnje..imas pravo ostaviti koju god zelis ocjenu
2016 04 01
Hvala cure na savjetima, sad sam si bar potvrdila da to ponasanje definitivno nije u redu. Javim kako se sve zavrsilo!!
2016 04 01
Dakle, preporučeno bi ispalo za tu četku 10ak kn, uplatila si 5kn više tako da je to taman za Tisak S paket. Traži je povrat i neutralnu napiši sa cijelom situacijom i linkom na ovu temu.
2016 04 01
ojoj,.baš glupa situacija ja sam jučer imala predivnu suradnju,.uplatila sam novce ali kad poslikam uplatnicu-ništa se ne vidi no djevojka mi je vjerovala na riječ i poslala mi tenisice eto,ima još žena sa čistim srcem i dušom
2016 04 01
1 2 3 4 Sljedeći