Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bas neodgovorno

evo cure bas sam se sad lijepo nasmijala. Majka narucuje haljinu jucer, i dogovore se prakticki odmah i zena joj da podatke za uplatu i to u 1:12 (kada naravno majka nije bila ovdje), i evo danas posalje poruku oko 15h da proslijeduje haljinu nekom drugom jer ima mnogo upita za nju..? :s Mislim, nije bas da smo tu na krpicama preko noci ili u rano jutro svi, i valjda ako trazim podatke za uplatu namjeravam onda i platiti. Sto da je platila odmah ujutro kad je isla na posao? Cisto neprofesionalno ako se mene pita no neka..Ja cak pricekam dane dok netko uplati, a ne ekspresnu uplatu, pogotovo ako osoba ne vidi moju poruku. Al ajde, nek si ti tu jedna od popularnijih clanica pa nema veze jel? Ja sam samo morala ovo izbacit iz sebe dok eno majke tamo razocarana jer nece dobit haljinu ,:)
2016 04 02
U pravu si,bas je neodgovorno.. Mene npr.puno puta traze podatke za uplatu,ja posaljem i onda poslije nikome nista,niti kaze da nece niti nista...
2016 04 02
Bas bezobrazno od nje
2016 04 02
Subota je i da je uplatila nebi joj bilo na računu do ponedjeljka.... žao mi je majke, znam kako je to kad ti izmakne stvar koja ti s jako sviđa, sigurno će naći drugu haljinicu...
2016 04 02
Stvarno nije u redu
2016 04 02
Znam kako je kad ti omiljena stvar pobjegne ispred nosa , ali ajde bar nije uplatila pa onda ova javila promjenu. Mene su kupilice znale cesto puta zeznut , jednoj sa cuvala artikal skoro mjesec dana da bi nakraju ona odustala , a ja izgubila kupce..
2016 04 02
Jeap. ima s obje strane bisera nažalost, al ovo je stvarno pre pre brzo bilo..
2016 04 02
...stvarno nije u redu....
2016 04 02
Uh mrzim to, kad mi se to desi na kraju se ja osjecam glupo ,:(
2016 04 02
O kome je riječ? "Sto da je platila odmah ujutro kad je isla na posao? Cisto neprofesionalno ako se mene pita no neka..." Na ovo citirano - Da je baba muško... Nego da odgovorim: "da je mater platila razapela bi nick na forumu , imenom i prezimenom ili bi dobila lovu nazad."
2016 04 03
Ja ne kontam čija "majka" tu crnu vunu prede :D Nikad ne žalim kad mi umakne što..evo pitam za mali popust neki dan veli ne (a govorim o iznosu od par stotina kuna) veli ne a i rezervirano je..našla za 2 dana isto na njuškalu za vise od pola manji iznos...poslje javlja odrezervirano ..e sad malo kasno -al sve u svemu ja sritna jer ni pristala jer da je bar pt uračunala kupila bi ..sad mi drago sto nije
2016 04 03
Ima ovdje puno nonšalantnih dama koje nakon uzimanja podataka imaju sve vrijeme svijeta za uplatu jer misle da su jedine zainteresirane za artikl, a ti ga kao ne smiješ proslijediti jer trebaš pričekati da se one sjete javiti. Hell nou! Zato je vrlo bitno u startu dogovoriti rok uplate. Vikendom uplate ne sjedaju pa me čudi ova nestrpljivost prodavačice.
2016 04 03
koja je to članica?
2016 04 03
Kako ne volim ovakak kraj... Otvori temu, napise poruku-dvije i baybay... I mene interesira o kome se radi ali odgovora nema.....
2016 04 03
Odgovora očito nema.... A ima i onih što su zainteresirani za kupnju samo petkom, pa do ponedjeljka predugo čekati. .
2016 04 04
1 2