Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bas neodgovorno

Stvarno nije lipo,ako vec uzimas odma u startu dogovoris kad bi uplatili ima i onih uzmu podatke pa se nikako vise ne jave vrlo bezobrazno al takvima ubuduce slijedi negativna .....
2016 04 04
> mare34st: > Stvarno nije lipo,ako vec uzimas odma u startu dogovoris kad bi uplatili ima i onih uzmu podatke pa se nikako vise ne jave vrlo bezobrazno al takvima ubuduce slijedi negativna ..... Nije lijepo, kad se ne jave, da, ali bezobrazluk i nekultura nije osnova za negativnu.
2016 04 04
Jako ne odgovorno i ne profesionalno! Pa da sam u butik otisla nebih ovako nesto dozivjela,ali ajd ima nas svakakvih. Uglavnom za tako nešto bi trebala dobiti negativnu ako je stvarno nesto sto si jako jako htjela.
2016 04 04
Necu joj ostavljati negativnu jer nije napravila nista da bi ju zapravo zasluzila, niti ju zelim ocrnjavati, clanica je LellaEna, svi ju vjerojatno znate. Sigurna sam da nije los prodavac s obzirom na pozitivne i nadam se da nece ponovno doci do ovakvog nesporazuma eto , ali ipak razocarenje za mene. Nema veze, nasli smo drugu haljinicu. :P :)
2016 04 04
1 2