Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upomoć - korisnica mi je ostavila negativan feedback iz osvete

> gogicka57: > cure > meni dala negativu zato što sam odustala od kupnje-kaže nakon napisanih podataka > naime ženska mi napisala podatke za uplatu,a kako trenutno nisam bila pri novcu napišem joj da ću ipak odustati,nakon čega ona meni negativu-što je to tako > ako odustaneš dobiš nogu? Ako ste trazili podatke, trebali ste se i drzati rijeci do kraja i uplatiti ili zamoliti da saceka koji dan. Odustajanje nakon sto se sve dogovori i razmjene podaci je krajnje neozbiljno, iako i nije mozda za negativnu, ali neutralnu da. Ne bih se nikada javila prodavacu da nisam sigurna mogu li si to priustiti ili ne, druga stvar da mi ne odgovaraju mjere ili sl.
2016 04 06
I shvacam da je kao kupac zahtjevna sa svim tim pitanjima i da si izašla u susret ali jednostavno do suradnje nije došlo i negativna se zbog toga ne ostavlja. Samo neutralna.
2016 04 06
> Lenymoda: > Nisi joj imala pravo ostaviti negativnu. > Ali kad vec jesi, dobila si i ti negativnu opravdano nazad jer te ucjene ako ju ipak kupi da ces joj izbrisati negativnu su krajnje jadne. Meni je još jadnije tlačiti nekoga 2 sata preko vocapa, tražiti da se oblači i naslikava u haljini da bi vidjela kako izgleda, obećavati da će ju uzeti i potom bez ikakve najave odustati od svega. Razmisli kako bi se ti osjećala u takvoj situaciji i kako bi postupila da na kraju izvisiš.
2016 04 06
> Iceflower: > > dankamilasic: > > ja imam pitanje za vas, @iceflower: > > da je neodgovorna kupilica ipak pristala na naknadnu kupnju haljine (što joj se u nekoliko navrata sugeriralo s vaše strane) da li biste ga revidirali zbog promjene vlastitog stava kako se ipak ne radi o neodgovornoj individui? > > neozbiljan kupac bi odjednom postao osoba kojoj ipak poklanjate povjerenje, bez obzira što ste umalo izvisili za prodaju? > Da je održala riječ, bih, bez obzira na popratno otezanje i nejavljanje. Doduše, ne bih pisala hvalospjeve i preporučivala ju, već bi napisala da je dogovor potrajao, ali da je suradnja na kraju ipak ostvarena ili nešto u tom rangu. Keepin' it real. ;-) aha... tako sam i mislila. hvala na odgovoru.
2016 04 06
> Iceflower: > > Lenymoda: > > Nisi joj imala pravo ostaviti negativnu. > > Ali kad vec jesi, dobila si i ti negativnu opravdano nazad jer te ucjene ako ju ipak kupi da ces joj izbrisati negativnu su krajnje jadne. > Meni je još jadnije tlačiti nekoga 2 sata preko vocapa, tražiti da se oblači i naslikava u haljini da bi vidjela kako izgleda, obećavati da će ju uzeti i potom bez ikakve najave odustati od svega. Razmisli kako bi se ti osjećala u takvoj situaciji i kako bi postupila da na kraju izvisiš. da sam ostavljala negativne svaki put kada mi je dogovor "izvisio"... ili kada se nakon primljenih podataka kupilice nisu ni javile... ili kada sam držala rezervirane artikle po mjesec dana uzalud.... skupila bi ih popriličan broj. slažem se s @leny .... bez obzira na neodgovorno ponašanje....i ja bih vam ostavila osvetničku negativnu sa svim guštima, nakon što ste mi nekoliko puta dali do znanja da ćete je ukloniti samo ako kupim haljinu od vas.
2016 04 06
iceflower, ucjena Vam je jadna i bezobrazna, a negativna neprimjerena. ostavite joj neutralnu, i to gadnu. a Vi, gogicka - sramota. kakvo je to ponašanje? pun mi je kufer svih vas takvih! "....ženska mi napisala podatke za uplatu,a kako trenutno nisam bila pri novcu napišem joj da ću ipak odustati...." šta, 5 minuta nakon uzimanja podataka ste shvatili da niste pri novcu?!? još jadnije i bezobraznije! dajte se više svi ponašajte kulturno i normalno - prodavači odgovarajte na poruke, a kupci ne uzimajte podatke bez veze!
2016 04 06
Ja bi ostavila neutralnu u toj situaciji jer je u početku razgovora govorila da joj je hitno, postavljala pitanja o artiklu i sve joj je odgovaralo, te je napisala da će odmah u 3 doći i onda navečer javlja da ne vjeruje da će stići. Ja bi odmah nazvala, čim bi prošlo 3, ispričala se jer nisam sigurna hoću li stići i dogovorila sljedeću primopredaju ili jednostavno javila da odustajem jer mi npr. ne treba više. Ovo što je ona napravila je za mene neodgovorno. Da ne znam koliko obaveza netko ima, mislim da može izdvojiti tu jednu minutu za poslat poruku, kao što može pojest ili otići na wc. To su samo loši izgovori.
2016 04 06
iceflower - nemaš kriterij nijedan da joj ostaviš negativnu ocjenu po pravilima ove stranice. Nemaš pravo na to jer ti tu ne pišeš pravila kao ni mi. Jedno je kako se ti subjektivno osjećaš, sve ostalo su činjenice i stvar je jasna. Pa nismo u školi da dijelimo ocjene za nečije vladanje.
2016 04 06
Po mom misljenju je jako bezobrazno s nekim dogovoriti primopredaju a onda se praviti blesava. Mislim netko gubi svoje vrijeme(nije uopce bitno sta je cura svakako bila na poslu, mogla je tako i doc negdje samo radi primopredaje), a ona ne odgovara na poruke. Mislim, bas me razljutilo ovo. Znam da nije za negativnu, al tribalo bi bit.
2016 04 06
...ali ja se nadam i da ste pročitale odgovor koji sadrži ucjenu - "ako kupiš - maknut cu negativnu, inače ne." Pa sto to znači? Ne znam da li je ikome od vas prihvatljiva ucjena, meni nije. Ako joj je već bez suradnje dala negativnu, s pravom ju je i sama dobila. Najviše sto je mogla napraviti je dati neutralnu ocjenu s objašnjenjem.
2016 04 06
Jep. ispis razgovora baca malo drukčije svjetlo na situaciju i ja povlačim prijedlog o davanju jedne iza uha ;) . Naravno, mislim da je kupilica neodgovorna i bezobrazna, ali i da je ucjena jadna i nedopustiva.
2016 04 06
> Deaa20: > Ja bi ostavila neutralnu u toj situaciji jer je u početku razgovora govorila da joj je hitno, postavljala pitanja o artiklu i sve joj je odgovaralo, te je napisala da će odmah u 3 doći i onda navečer javlja da ne vjeruje da će stići. Ja bi odmah nazvala, čim bi prošlo 3, ispričala se jer nisam sigurna hoću li stići i dogovorila sljedeću primopredaju ili jednostavno javila da odustajem jer mi npr. ne treba više. Ovo što je ona napravila je za mene neodgovorno. Da ne znam koliko obaveza netko ima, mislim da može izdvojiti tu jednu minutu za poslat poruku, kao što može pojest ili otići na wc. To su samo loši izgovori. Da je javila da odustaje (ili da se javila općenito i napisala bilošto), ja bih to prihvatila i bilo bi sve OK. Jest, bilo bi i dalje nekorektno s njene strane jer je obećala uzeti artikl, ali nema veze, makar bi znala na čemu sam. To je doslovno sekunda posla, tako da nema izgovora. Ovako sam se našla u situaciji da sam odbila drugog potencijalnog kupca jer sam čuvala artikl 3 dana za osobu koja se cijeli dan nije pojavila na dogovorenom mjestu niti se javljala na mobitel niti mi ikako drugačije dala do znanja da odustaje od kupnje. Što se tiče optužbi za ucjenu, mislim da postoji osjetna razlika između "ako ne uzmeš artikl, ostavit ću ti negativan feedback" i "ostavila sam ti negativan feedback, ali revidirat ću ga ukoliko se uspostavi da je došlo do zastoja u komunikaciji i/ili ako se pokažeš korektna i uzmeš artikl"
2016 04 06
Točan citat je, zapravo:'Ako uzmeš haljinu revidirati ću fidbek.' Kratak, jasan i zove se ucjena. Morate naučiti prikazati stvari onakvima kakve zaista jesu ,a ne prilagođavati ih, kako bi ispalo da ste u pravu.
2016 04 06
Bok cure! Evo i mene prvi puta sa pritužbom,jer do sada nisam imala niti jedno negativno iskustvo ovdje. Situacija je. cura je od mene htjela kupiti ruž i uplatila je novac odmah taj dan ( prošli utorak). Ja sam joj napisala da ću navečer odmah na poštu no nisam stigla. Otišla sam u srijedu pod pauzom, znači iza 12 h. Vratila sam se sa pauze i ulogirala se ovdje da joj se javim da je ruž poslan, ALI dočekale su me tri njene poruke i negativna povratna!! Krenem čitati i ostanem u šoku jer mi je napisala da joj je ruž stigao ( nije bilo teeeeoretske šanse da stigne jer sam ja tek došla iz pošte), da sam ju prevarila, da ruž ne izgleda kao na slici, da nek joj se izvolim odmah javiti, itd.... i da će me prijaviti policiji ako se ne javim?!!! Odgovorila sam joj odmah da je nemoguće da je dobila ruž jer sam tek došla iz pošte, pitala ju o čemu priča i da mi nije jasno zašto se sramoti na taj način? Pogledala sam negativnu povratnu i odmah na nju odgovorila jer ne želim da ljudi misle da muljam ili nešto?? Onda se ona javila da je od nekog (?!) dobila isti takav ruž, tj. neku lošu kopiju, pa mi slala slike, pa se ispričavala da joj je to netko drugi očito poslao. Po tome ispada da je isti ruž naručila od još nekog i od mene. Onda me počela bombardirati porukama i svakakvim isprikama, pa me tražila da ju nazovem da mi sve objasni. Pa opet poruka da nek izaberem što god hoću sa njenog profila i da će mi poslati. Napisala sam da je sve ok, samo nek se javi kad dođe ruž. Nisam se imala vremena dopisivati jer radim. I evo, prekjučer je opet počelo....da ruž još nije stigao :/ Zamolila sam ju da pričeka koji dan. Jučer opet poruke. Napisala sam joj da ću danas otići provjeriti na poštu, poslala joj sliku računa od poštarine. Nisam slala preporučeno pa nemam tracking number i pitanje je da li će mi danas na pošti moći nešto reći? Danas je već slala poruku da je poštar bio ali ruž nije stigao.....
2016 04 06
Zaboravila sam napisati da sam i ja njoj u onom žaru nevjerice napisala negativnu i opisala što se dogodilo, no na kraju je ona obrisala svoju neg. recenziju prema meni, pa sam i ja svoju. isti dan sam i adminima pisala ali nisu odgovorili. Imam 100 % pozitivne ocjene ali ima i ona, tako da nemam dokaz da mulja. No sam taj slučaj od prošlog tjedna i te poruke optužbe koje su bile ružno napisane ( to se moglo i drugačije izvesti ako je stvarno posumnjala ili pomislila da je taj "krivi" ruž stigao od mene), ostavljaju mi dojam da nije iskrena i dalje. Ona je u porukama koristila riječi poput "prevara", "lažljivica" itd, dok se ja nisam htjela na taj način razgovarati. I meni je palo na pamet da cijelu prepisku kopiram njoj u recenzije u slučaju da me bude ucjenjivala ili nešto.
2016 04 06