Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upomoć - korisnica mi je ostavila negativan feedback iz osvete

da si nakon nedolaska njenog na primopredaju stisla negativku i prekinula ikakvu daljnju komunikaciju, imalo bi smisla. ovako, natezat se dalje i zavrsit s ucjenom... objema vam treba ostavit negativke. da ostali izbjegavaju obje.
2016 04 06
> Sanyuska: > Zaboravila sam napisati da sam i ja njoj u onom žaru nevjerice napisala negativnu i opisala što se dogodilo, no na kraju je ona obrisala svoju neg. recenziju prema meni, pa sam i ja svoju. isti dan sam i adminima pisala ali nisu odgovorili. Imam 100 % pozitivne ocjene ali ima i ona, tako da nemam dokaz da mulja. No sam taj slučaj od prošlog tjedna i te poruke optužbe koje su bile ružno napisane ( to se moglo i drugačije izvesti ako je stvarno posumnjala ili pomislila da je taj "krivi" ruž stigao od mene), ostavljaju mi dojam da nije iskrena i dalje. Ona je u porukama koristila riječi poput "prevara", "lažljivica" itd, dok se ja nisam htjela na taj način razgovarati. I meni je palo na pamet da cijelu prepisku kopiram njoj u recenzije u slučaju da me bude ucjenjivala ili nešto. Kad si poslala ruz? Koliko ste udaljene? Posti nekad treba dugo, reci joj samo da saceka i za dokaz joj slikaj onaj racun iz poste. A za ovo, moguce da je narucila dva ruza pa je dobila jedan los i mislila da je tvoj.
2016 04 06
I mislim da svi zaboravljate da joj je cura javila da nece doci taj dan na primopredaju? Samo nije odgodila za konacno, sto je njena greska ali nije nista za negativnu. I to tvoje jest ucjena, nemoj glumiti kao da nije. Obje valjda mozete nekakvu lekciju tu nauciti. Sve sam objasnila u one dvije ogromne poruke ranije, nema se sta vise ni govoriti.
2016 04 06
Globyivana: Račun sam joj već slikala, ja sam u ZG a ona u ZD. Zvala sam poštu, kažu da se ne može pratiti pošiljka koja je poslana "obično" ali se može pokenuti slučaj da se uđe u trag pošiljci. Moguće je da je naručila dva ruža i da nije razmišljala no način na koji me napala nije bio dobar. Da je stvarno bila u nedoumici da li sam joj ja poslala taj ruž, mogla je pročitati tko joj šalje paket ( ja uvijek napišem adresu i ime na poleđini- uvijek!). Način na koji me napala mi govori da joj ne mogu,na žalost, vjerovati....
2016 04 06
> Sanyuska: > Globyivana: Račun sam joj već slikala, ja sam u ZG a ona u ZD. Zvala sam poštu, kažu da se ne može pratiti pošiljka koja je poslana "obično" ali se može pokenuti slučaj da se uđe u trag pošiljci. > Moguće je da je naručila dva ruža i da nije razmišljala no način na koji me napala nije bio dobar. Da je stvarno bila u nedoumici da li sam joj ja poslala taj ruž, mogla je pročitati tko joj šalje paket ( ja uvijek napišem adresu i ime na poleđini- uvijek!). Način na koji me napala mi govori da joj ne mogu,na žalost, vjerovati.... o kojoj se korisnici radi? Mozda vec netko ima slicna iskustva, to valja uvijek provjeriti. Treba onda samo pricekati da joj stigne, poslala si joj dokaz i sve stoji stoga ti ne moze dati negativnu niti ima pravo ista se zalit. Ak joj stigne super, ako ne e pa jebiga onda (ja joj nebi ni vjerovala). :D To sto su ljudi bezobrazni i svakakvi je definitivno iritantno, al ajde dok nemas negativnu boli te briga :)
2016 04 06
Sanyuska - poslano je obično na čiji teret, njen ili tvoj? PO iskustvima cura koje tako posluju, može se naći da im pošiljka dođe u roku 14 dana. Naravno da je vrlo čudno da te napala no u isto vrijeme zar ne zna na čije ime je uplaćivala, pa to i treba biti na omotnici. (mislim da i ne primaju omotnicu bez podataka obje strane).
2016 04 07
samo da se nadovežem na paket slan poštom,,,,slala sam curi cipele poštom ,,samo prioritetno,,,nakon dva dana počele su stizati poruke(nema ih,,jeste li uopće poslali,,niste,,,,kako ih nema...i tako svaki dan) Tada sam si dala truda i nazvala poštu u međimurje kamo sam slala paket,,,,dakle,,,pošta radi samo tri dana u tjednu,,i to od 07-11h,,i ne dostavljaju pakete nego sami morate zvati i doći po to....uglavnom,,paket je stigao za deset dana,,,ja sam dozivjela svakavih uvreda.... mislila sam da se sve da riješiti lijepom riječi ali očito nije tako..
2016 04 08
pa ako si slala prioritetno / preporučeno, onda uz to dobiješ i neki tracking broj kojeg proslijediš kupcu pomoću kojeg ona može pratiti pošiljku i pomoću kojeg bi znala da paket sjedi u pošti danima
2016 04 08
Evo me!! uglavnom, nakon što sam dobila još par poruka tipa "još nije ništa stiglo", ja sam se otišla raspitati u poštu jel se nekako može ući u trag pošiljci pa su rekli da je komplicirano ali da je moguće. Ja sam poslala "obično", o svom trošku i zato nisam ni imala tracking number. Nisam drugačije slala jer nisam niti razmišljala da će se ovako zakomplicirati jer fakat do sad nisam imala neugodna iskustva. Od sad više nema labavo :) No nakon što sam joj napisala da ćemo doć u trag pošiljci ako joj ne stigne, prošlo je možda sat vremena i napisala mi je da je ruž stigao. No shit!!! Dobila sam pozitivnu, koju do dan danas nisam ni pročitala jer mi je prisjela cijela ta situacija. Cure, hvala što ste me saslušale :)
2016 04 28
Da ne vjeruješ :') !
2016 04 28
1 2 3