Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

trebam savjet - frizer Rijeka ???

cure iz Rijeke molim provjerene preporuke za frizera u Rijeci ... koji razumiju šta su repovi i šta znači stanjiti kosu, imam suhu, gustu i prirodnu kosu gdje svaka vlas vodi svoju politiku, jel ima koja frizerka u Rijeci da to može ukrotiti dobrom rukom i škarama,
2016 04 12
Salon 'Simple' na Zametu (ispod Le monda i Fadile ;) ), vlasnica i jedina šišačica je Zrinka, najbolja na svijetu <3
2016 04 12
može ul. da vidim na Google točno gdje je i ak imaš brojček, sigurno se treba naručit, ne mogu s Krka pa u rebra: Dobar dana hoću šišanje sad.... može u inbox... ;) vidim da je u Toweru salon s istim imenom...
2016 04 12
Taj u Toweru nema veze s mojom Zrinkom, to je podružnica nekog salona iz Zagreba, čini mi se (već sam zaboravila priču), pa se tako desilo da u istom gradu postoje dva salona s istim nazivom, što je, zakon kaže - neizvodivo i nedopustivo ;)
2016 04 12
ja sam u tower par puta išla izađem uvijek žuta a ne bijela od blajha,nisam nikako bila zadavoljna ..ne znam tu na zametu ,sta kažeš da je ok,,meni je i blizu ja sam tu
2016 04 13
da Alexandra je uzas...ufff never again!!
2016 04 13
> Alice6: > > flapperLust: > > ja sam u tower par puta išla izađem uvijek žuta a ne bijela od blajha,nisam nikako bila zadavoljna ..ne znam tu na zametu ,sta kažeš da je ok,,meni je i blizu ja sam tu > ja se ne farbam tako da neznam, šišala sam se, malo stanjila kosu i onako postepeno lagano na dnu i botox, bilo je ok.. ali evo preporučam svima botox, jest da ne traje kolko pričaju, ali neka tri tjedna kosa izgleda stvarno dobro ;) da botox je sasvim ok , ;)
2016 04 13
a jel neka zna šta ima novo kod Patrizie ????? nisam bila dugo, jedno vrijeme je bila sama samcata, sve su joj cure otišle, što samostalno, što ih je ona "zamolia" kako mi je rekla, kad sam pitala gdje su.... - znači Alexsandra je samo izvikana :o
2016 04 13
Ja mislim da je to isto kao i s doktorima, brendovima i svim ostalim......Nekome je dobar ovaj, nekome onaj, nema nikoga tko je baš svima-svima naj naj. Moj muž se godinama šiša kod Alexandre, uvijek kod iste cure i prezadovoljan je. Također i neke moje frendice, ne bi je mijenjale ni za šta. Ona je uvijek na nekom školovanju, seminarima, nadedukaciji....a opet, znam cure koje su bile nezadovoljne. S druge strane, u doba dok su se širile glasine kako je Patricija apsolutno najbolja, ja sam bila kod nje jednom i ne bih to iskustvo ponovila ni da ona meni plati, a ne ja njoj.
2016 04 13
:') :') :') :")
2016 04 13
> Alice6: > > gitadevi: > > Ja mislim da je to isto kao i s doktorima, brendovima i svim ostalim......Nekome je dobar ovaj, nekome onaj, nema nikoga tko je baš svima-svima naj naj. Moj muž se godinama šiša kod Alexandre, uvijek kod iste cure i prezadovoljan je. Također i neke moje frendice, ne bi je mijenjale ni za šta. Ona je uvijek na nekom školovanju, seminarima, nadedukaciji....a opet, znam cure koje su bile nezadovoljne. > > S druge strane, u doba dok su se širile glasine kako je Patricija apsolutno najbolja, ja sam bila kod nje jednom i ne bih to iskustvo ponovila ni da ona meni plati, a ne ja njoj. > tako je, sto mišljenja, sto ideja, sto pogleda na svijet :") jedino se ovo s brendovima ne slažem s tobom, pa ima onaj jedan koji svi volimo ;) hehehehe ,nemojmo samo imenovati ,:)
2016 04 13
Academy 4look, frizerka Kristina,top top
2016 04 25
a đe ti je to ?????
2016 04 25
Ajmeeeeee, najgore frizersko iskustvo ikada :,'( ! To je na Školjiću, na semaforu kad se spuštaš od Mupa prema Mrtvacu. Naša frizerka bila na porodiljskom, a frendici i meni bila hitnoća i netko nam preporučio taj salon (znamo mi tko je taj 'netko' ali joj se od tada ime ne spominje :@ . Dakle ne da je bilo grozno, nego je frendica izašla plačući zbog uništene kose a ja psujući zbog računa koji je bio toliko besramno visok, da smo ga još mjesecima pokazivali pri okupljanjima i koristili kao šok terapiju prema potrebi . Ja sam doma oprala kosu i sve je bilo okej, ali , frendica je ošišana i ofarbana na način koji je još dugo kod nje izazivao suze, a kon ostalih smijeh.
2016 04 25
,:) aha,ha,ha,ha..... sjest i plakat....
2016 04 25
1 2