Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Unikatna stvaranja moje mame :)

Već duže vremena planiram i napokon sam se odlučila podijeliti s vama kreativnost ali i ponuditi vam za kupnju/narudžbe ove unikatne poklone koje izrađuje moja mama u svojoj maloj kreativnoj radionici :) Pošto njena mašta često nema granica nađe se tu svega...od oslikanog namještaja i stakla pa do nakita, ukrasnih jastuka i gipsanih anđelaka... Ovdje ću objaviti samo dio njenih radova koji su dostupni na prodaju ali i za možda neke modificirane narudžbe prema vašim željama :)
2016 04 13
Jastuci su mi prekrasni :")
2016 04 13
Hvala Sonja :) I nama su sjajni...jaako puno ih je dosad napravila za babinje i krštenja :)
2016 04 13
Bravo za mamu, prava kreativna duša. Meni su ogrlice s privjescima super, anđeo i sovica 😍. I stalak za nakit. Ma sve mi se sviđa :)
2016 04 14
Jako lijepo 😃
2016 04 14
Hvala cure :) Ja je stalno nagovaram da otvori svoj mali shop..ali kaze da bi joj to pokvarilo gust..cim se radi o biznisu nije isto.. Tako da zapravo jako mali krug ljudi jednostavno dode kod nje u radionu i kupi ili naruci :) Sada sam i ja odlucila postaviti par radova na krpice tako da ih mozete naruciti ako zelite :)
2016 04 14
> ElicaEl: > Hvala cure :) > Ja je stalno nagovaram da otvori svoj mali shop..ali kaze da bi joj to pokvarilo gust..cim se radi o biznisu nije isto.. > Tako da zapravo jako mali krug ljudi jednostavno dode kod nje u radionu i kupi ili naruci :) > Sada sam i ja odlucila postaviti par radova na krpice tako da ih mozete naruciti ako zelite :) koliko bi koštala izrada ogrlice na psića onako u srcu kao ove mace, tako nešto?
2016 04 14
Draga Matea, Cijena ogrlice sa macom je 25kn... :)
2016 04 17
> ElicaEl: > Draga Matea, > Cijena ogrlice sa macom je 25kn... :) a jel može umjesto mace psić?
2016 04 17
Sve pohvale majci. Samo kreativno i mastovito i dalje :D
2016 04 18