Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Horor filmovi

Pozdrav, možete li mi preporučiti neki dobar horor film? Ali ne one sa vampirima, zombijima, krvi, maglom i tako to, nego nešto više onako sa duhovima, demonima, nešto poput Insidious ili The conjuring? Hvala :)
2016 04 13
Ametista, taman kad sam vidjela temu mislim si idem predložiti taj film. Ooodličan je i baš je strašan, također ga preporučam.
2016 04 13
Također, super je film :D meni nije toliko strašan, ali mi se sviđa što je radnja odlična i bez svih mogućih super moći :)
2016 04 13
Ne znam, ja sam više buljila u sjedalo ispred sebe nego li u platno. :') Ne volim horore. :D
2016 04 13
Au, di me nađe. Meni favoriti- SAW 1,2,3,4,5,6,7-svi! Hills have eyes, Rest Stop, Rec, The Cube(više je misterija, ali odličan), Egzorcizam, 28 dana poslije, I spit on your grave,..Imaš na IMDB-u listu, pa pogledaj. :)
2016 04 13
> Metalka: > Au, di me nađe. Meni favoriti- SAW 1,2,3,4,5,6,7-svi! Hills have eyes, Rest Stop, Rec, The Cube(više je misterija, ali odličan), Egzorcizam, 28 dana poslije, I spit on your grave,..Imaš na IMDB-u listu, pa pogledaj. :) saw gledaala, ali mi je iskreno bezveze, hills have eyes isto gledala, onako je, rec gledala, dobar je, egzorcizam gledal, dobar je, 28 dana poslije mislim da sam gledala, i spit on your grave isto gledala, dobar...e jedino nisamm rest stop i the cube, hvala :)
2016 04 13
The forest, the conjuring
2016 04 14
> marinelaaa: > The forest, the conjuring Gledala oba, super su :D
2016 04 14
The Others, The Eye, Mirrors
2016 04 14
> LucijaPusic: > The Others, The Eye, Mirrors nisam nijedan od ta tri, imam već par filmova koje ste mi ponudile ovdje, super, hvala :D
2016 04 14
sinister isto je dobar, seven ( više triler), the woman in black
2016 04 14
> mica237: > sinister isto je dobar, seven ( više triler), the woman in black sinister je odličan, gledala sam, the women in black isto sam gledala i dobar je, Seven nisam, stavit ću na popis, hvala :)
2016 04 14
evo onda još mislim neki nisu paranormalni,neki jesu, al su se meni svidjeli. :) Oculus, Orphan,Mama, 1408, Dead silence ( prije mi je taj bio jako strašan ), The devil inside, Tusk (malo poremećen), Ouija, The taking of Deborah Logan, Deliver us from evil, Jessabelle, Annabelle, The rite, The haunting in Connecticut to su neki koje sam sad pogledala i prisjetila ih se...bili su oke :)
2016 04 14
> mica237: > evo onda još mislim neki nisu paranormalni,neki jesu, al su se meni svidjeli. :) > Oculus, Orphan,Mama, 1408, Dead silence ( prije mi je taj bio jako strašan ), The devil inside, Tusk (malo poremećen), Ouija, The taking of Deborah Logan, Deliver us from evil, Jessabelle, Annabelle, The rite, The haunting in Connecticut to su neki koje sam sad pogledala i prisjetila ih se...bili su oke :) gledala sam Mama, ok je, Dead silence isto sobar, 1408 onako, The devil inside nije loš, Deliver us from evil dobar, Annabelle dobar, The huntig in Connecticut odličan, davno gledala, ove ostale nisam ali stavljam na popis :) hvala :)
2016 04 14
volim ovaj The rite, odličan je...obožavam gledat Anthony Hopkinsa u trilerima...ako nisi pogledala Hannibala Lectera svakako pogledaj, sve dijelove. :D
2016 04 14
1 2