Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako pravilno izmjeriti struk

Dakle htjela bih si uzeti jednu suknju tu sa mojihkrpica od jedne cure ali nisam sigurna kako se treba pravilno izmjeriti struk. Ona mi je dala mjere od te suknje koje su 37,5 struk mjerila sam si po jednoj svojoj suknji i na toj mojoj mi je ispalo 32,5 na njoj piše 36 velicina.. Nekužim se u velicine ni mjere [:hihot] Pa me zanima kako sada izmjerit pravilno struk?? Eto ako znate da mi pomognete bila bih zahvalna. Hvala [:smijesi]
2013 04 04
Ja se isto uvijek bunim u vezi toga [:hihot]
2013 04 04
ne znači da je broj 36 danas isto kao i prije koju godinu, a kamoli više godina. pouzdaj se u mjere. npr ja sam od prošlog ljeta br. 36-38 i majice s veličine a uvijek sam bila 38-40 i majice m veličine. a kilaža ista!! čak su mi i prodavači u nekim dućanima potvrdili da su "smanjili" brojeve. lp
2013 04 04
inače bi struk trebalo mjeriti na mjestu gdje je najuže, nek me isprav netko ako griješim, jer i mene zanima dali je to točno? :) Inače nekad se ni s mjerama ne može pogoditi sve ovisi i o elastinu i materijalu ,:)
2013 04 04
lenna točno je to što si rekla tu se struk mjeri
2013 04 04
meni rekoše da se struk mjeri između pupka i početka rebara,središnji dio je mjera struka [:smijesi]
2013 04 04
pa to je taj dio koji je najuzi
2013 04 05