Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam Vaše mišljenje

Je li ti ona uplatila za poštarinu, i ako da, koju? Po meni se to ne podrazumijeva, ukoliko nije eksplicitno navedeno da pošalješ preporučeno nije tvoja krivnja, ja kao kupac uvijek snosim odgovornost za pošiljke koje primam obične, a to i naglasim kupcima koji inzistiraju na običnom slanju
2016 04 27
Nije najbolji izbor pozvati se na puste suradnje na tamo nekom, blokiranom profilu. Tim vise, kao iskusan kupac i prodavac neces si dopustiti zaboraviti dogovoriti detalj kao sto je nacin slanja.
2016 04 27
ja koliko shvaćam ta cura je mislila da će otvaračica teme poslati preporučeno ali da se nisu o tome posebno dogovorile. Pa ako niste se doogovorile o slanju preporučeno mislim da ti nemaš veze s time. Evo ja sam danas poslala curi upit za kupnju i odmah sam pitala koliko košta još dodatno preporučena poštarina, nije mi problem uplatiti koju kunu više a da budem sigurna da ću dobiti artikl.
2016 04 27
Ja ponekad pitam obično slanje, ali ne zbog tri kn razlike
2016 04 27
I ja često pri kupnji tražim obično slanje, ali mislim da to nema veze s ovim što se dogodilo. Ako se nešto podrazumijeva, prije bih rekla da se podrazumijeva obično slanje, valjda se s nekim razlogom zove obično :') U svakom slučaju, uvijek preciziram način slanja, ako ga ona nije precizirala, sama si je kriva.
2016 04 28
Još jednom hvala svima na komentarima, drago mi je pročitati vaša mišljenja. Da odgovorim i ja na ovih par upita: u oglasu je stajalo "cijena: 80kn s uključenom prioritetnom poštarinom", prilikom dogovora i razmjene podataka ona ništa nije pitala vezano za način slanja a ja sam poslala tako jer sam dosad uvijek tako slala, sve je uredno stizalo i cure su redovito bile ugodno iznenađene brzom dostavom - i meni samoj puno znači kad mi nešto stigne brzo a ne nakon 5-6-7 dana, pa sam tako i slala, ne zbog par kuna uštede, jer ovako dođe uglavnom na isto (osim ako nije neki veći paket, a ovo je bila najmanja pošiljka)....i sve to da bi me dotična proglasila cicijom (a onda i prevaranticom) što nisam poslala preporučeno, jer se to eto (njoj) podrazumijeva :-/
2016 04 28
Onda nisi kriva niti malo, ako je pisalo sa uključenom prioritetnom ptt zna se što to znači.
2016 04 28
Pogledala sam nekoliko oglasa i piše sa uključenom poštarinom, ne piše kakvom, što znači i uglavnom podrazumijeva običnom.Za sve ostalo treba se dogovorit. Njena je krivnja što nije niti pitala, nije točno da se preporučeno podrazumijeva, a tvoja da nisi specificirala barem u inbox i upozorila da šalješ prioritetno.
2016 04 28
Ako je uglasu pisalo da je cijena tolika i tolika s uključenom PRIORITETNOM poštarinom, onda na tebi nije baš nikakva krivnja i nisi je imala zašto dodatno upozoravati da šalješ na takav način - nije tražila drukčiju vrstu slanja i ti nemaš obavezu vraćati novac. Zapravo je stvar jasna i jednostavna. Da je tražila preporučeno, a ti poslala prioritetno, to bi bilo nešto posve drugo.
2016 04 28
Slažem se sa svim što su cure napisale, sama si je kriva (iako se meni osobno čini da mulja), nisi dužna vratiti novce, i mislim da ne bi trebala :)
2016 04 28
> schmetterling: > Slažem se sa svim što su cure napisale, sama si je kriva (iako se meni osobno čini da mulja), nisi dužna vratiti novce, i mislim da ne bi trebala :) Potpis.
2016 04 28
ma ja sam x puta slala samo prioritetno i uvijek je stiglo,..ne želi ti reći već želi i ovce i novce
2016 04 28
> gitadevi: > Ako je uglasu pisalo da je cijena tolika i tolika s uključenom PRIORITETNOM poštarinom, onda na tebi nije baš nikakva krivnja i nisi je imala zašto dodatno upozoravati da šalješ na takav način - nije tražila drukčiju vrstu slanja i ti nemaš obavezu vraćati novac. Zapravo je stvar jasna i jednostavna. Da je tražila preporučeno, a ti poslala prioritetno, to bi bilo nešto posve drugo. > schmetterling: > Slažem se sa svim što su cure napisale, sama si je kriva (iako se meni osobno čini da mulja), nisi dužna vratiti novce, i mislim da ne bi trebala 😃 to je to. <3
2016 04 28
Upravo iz razloga što sam i ja tako slala već masu puta sam posumnjala da je to u pitanju, ali opet - za sve postoji prvi put :-/ Ali da ima tako bezobraznih i pokvarenih ljudi....ja ne mogu vjerovati....a ima ih :-/
2016 04 28
na profilu ti je fino pisalo s kojom postarinom je 80 kn. nisi kriva. a i ako je prioritetne koliko sam upucena ide " avionom " , tako teta uvijek u posti kaze.. i drugi dan je kod tebe ! sta god sam uzimala da je bila prioritetna posiljka uvijek, ali bas uvijek mi je drugi dan bilo dostavljeno. kad je preporuceno dolazi za 2-3 dana. a obicno se ceka 4-5 .. moze i duze.. i stvarno ne znam, ali ja na tvom mjestu nebi vratila novce. jer iskreno, ne vidim razlog zbog kojeg bi. ako sam nesto krivo napisala, slobodno me ispravite.
2016 04 28