Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam Vaše mišljenje

A kako to ide ako joj na primjer ne vratim novac (iako sam joj prije otvaranja ove teme napisala da cu joj uplatiti, ali se opet ne javlja), dobijem jednu negativnu i to je to ili...me moze prijaviti administratoru...? Mislim, sad kad su neke od vas rekle da joj ne bih trebala vracati novac i da nije moja krivnja jer se nismo eksplicitno dogovorile za preporuceno slanje, i da se to ne podrazumijeva kako me je ona ubjeđivala, razmišljam da ipak onda ne vraćam novac....jer ako je samo jedna negativna - pa prezivjet cu, haha :) ali ako je više od toga, onda se ne bih igrala i riskirala da mi se blokira profil :-/ (opet moram reći kako nisam u toku s crnim listama i kako se na njih dospijeva, a i koliko sam ovako letimično skontala - nisu ni pravila ovdje za sve ista, pa ono...da pitam za svaki slučaj)
2016 04 28
Pravila su za sve ista. Ako te netko prevari, tog nekog 'zalijepiš' na temu 'Crna lista'. Ako ti netko da bezrazložnu negativnu ocjenu, onda TI NJEGA prijaviš administratoru, pa ti administrator obriše tu negativnu. To zna potrajati par dana, za to vrijeme je najbolje da u svom komentaru na tu negativnu staviš link na ovu temu, pa svatko tko je vidi odmah vidi i o čemu se radi, tj. da je nisi zaslužila. Ako ta tvoja tebe stavi na crnu listu - ista stvar - javiš se na temu i kao odgovor staviš link na ovu temu. ne moraš brinuti, nisu to stvari zbog kojih bi mogla biti blokirana :D .
2016 04 29
Ne znam što bi ti rekla, ako je pisalo baš priorotetna ptt nema potrebe da joj vratiš novac, ako je pisalo samo ptt možda da se ljudski dogovorite pa eventualno vratiš pola??
2016 04 29
1 2 3