Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pomoć oko prodaje-što sve poduzeti

Pozdrav svima..već sam neko vrijeme tu..a ništa nisam uspjela prodati...molim pokoji savjet od veterana ovog šarenog mjesta... :) ...ako je moguće da pogledate profil i realno i iskreno ga komentirate kako bih ga poboljšala te ostvarila zacrtano..hvala unaprijed..
2016 04 29
Nakit mi je fora, ali ga osobno ne bih nikada nosila. Takva vrsta nakita mi je više za neke djevojke sa posebnim i drugačijim smislom za modu. :-) Što se tiče cipela, meni su cijene sasvim ok. Možda da stavite više odjeće na profil koju više ne nosite, ukoliko imate viška. Mislim da ovdje ide bolje prodaja odjeće nego nakita. U svakom slučaju - sretno. :-)
2016 04 29
Krenuti će :") ! Cijene su okej, nakit je simpatičan. Malo se muvaj po Forumu, sudjeluj u temama, da te cure primijete i upoznaju ;)
2016 04 29
a kako vam se čini moj profil ? ja već duže vrijeme nisam ništa prodala :(
2016 04 29
> DiDi123: > a kako vam se čini moj profil ? ja već duže vrijeme nisam ništa prodala :( torbe su preskupe
2016 04 29
a to s cijenama ne znam kako komentirati :/ imam osjecaj da bi ljudi sve htjeli po 10 kuna..i meni smetaju visoke cijene, mada su i neke moje mozda visoke..ali ako je nesto bilo skupo, ne mogu bas to dati za dzaba..ne znam.. mislim da prodaja slabije ide svima sad (iako ja stalno kupujem nesto 😞 )
2016 04 29
> meooww: > a to s cijenama ne znam kako komentirati :/ imam osjecaj da bi ljudi sve htjeli po 10 kuna..i meni smetaju visoke cijene, mada su i neke moje mozda visoke..ali ako je nesto bilo skupo, ne mogu bas to dati za dzaba..ne znam.. mislim da prodaja slabije ide svima sad > (iako ja stalno kupujem nesto 😞 ) da, slažem se s Vama, stvarno mi je žao prodati Guess torbu za 100-200 kn, a platila sam je puuno više. Ali evo mislim da robu dajem stvarno jeftino i oko toga se uvijek možemo dogovorit :)
2016 04 29
Hmm, mislim da tu nema pravila nekih....iskreno mislim da najviše ovisi o stvarima koje imaš tj. kolika je potražnja za njima..nakit je simpatičan, ali nije svačiji stil....
2016 04 29
Ja sam sasvim zadovoljna prodajom. I koliko se sjećam razgovora na Forumu kroz godine koje se muvam ovdje - uvijek je bilo malo njurganja kako prodaja ne ide, kako je sve stalo.......Ja vjerujem da je stalno približno jednako - dok nekome prodaja stoji, drugome ide, a onda se uloge malo zamijene :")
2016 04 29
Što se rukotvorina tiče, možda svjetlije boje za ovo razdoblje. Konac umjesto vune. Više ljetno, manje zimsko. :)
2016 04 29
Ja sam isto to pomislila,ali u rubrici 'materijali' piše 'konac' :o
2016 04 29
draga, trebaš češće stavljati artikle... vidim da si zadnji put stavila 20.01... to je bilo dosta davno.... svaki par dana ponovi po koji artikal tako da bude medju prvima...i ovako se u danu promjeni po nekoliko stotina artikala ... eto probaj tako..... ;)
2016 04 29
> gitadevi: > Ja sam isto to pomislila,ali u rubrici 'materijali' piše 'konac' :o Nisam gledala. :)
2016 04 29
Pozdrav, Pitanja za iskusne. Mene isto zanima kako početi. Na ovim stranicama piše da se pogledaju povratne informacije o korisniku, a ja ih ne mogu steći ( Kako da krenem?). :,'(
2016 04 29
Kupuj ;)
2016 04 29
1 2