Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem s porukama

Samo meni ili...? Na mail dobivam obavijesti o novim porukama na MK, ulogiram se i te iste poruke mi ne prikazuje? :o :P
2016 05 02
Zar opet?
2016 05 02
ja sam se javila prije 5 dana jednoj curi poslala joj pet poruka. vidim da se logira, ali odgovora nema.... ne razumijem... jel ne dobiva poruke onda... ili se neće javiti.... što je najjače zainteresirana sam za haljinu koja je 500 kn...
2016 05 02
Ja nemam problema s porukom nego s time da moje artikle pogledaju i ne jave se
2016 05 02
ja dobijem prvu poruku.. ali za sve kasnije odgovore dobijem obavijest na mail, ali mi ne prikazuje na Krpama... zadnjih sat vremena mi je tako i to ne za SVE poruke, nego odredenih korisnica?! zbilja ne razumijem. a buduci da je ovdje teski kupus, mozda korisnica nije dobila Vase prouke @mara22
2016 05 02
Meni malo dolaze mejlovi malo ne. I dobila sam par mejlova isto tako da imam poruku pa otvorim a ono nista.
2016 05 03
> Vekica: > Meni malo dolaze mejlovi malo ne. I dobila sam par mejlova isto tako da imam poruku pa otvorim a ono nista. evo i ja jutros nijedan mail, a 2 poruke :') ista stvar.
2016 05 03
Nije valjda :( :(
2016 05 03
Ponadala sam se da je to odavno riješeno
2016 05 03
na mene su se 2 žene naljutile a ja uopće nisam dobila te poruke,..svašta!
2016 05 03
Cure, imam jedan problem...tj malo cudnu situaciju...cula sam se s jednom curom prekjucer popodne, kupila bi od nje umjetne trepavice- dogovorimo se za uplatu i slanje, ja sam joj jucer ujutro uplatila tako da joj je vec sigurno sjelo i to sam joj javila...naime, bila je aktivna kad smo razgovarale (logicno) i mislim da j cak jos jednom bila u meduvremenu i cekam sad odgovor da li je poslala jer mi trebaju stici do srijede...isla sam na njen profil a kad ono pise da je bila aktivna prije 5 dana?! Nikako ne kuzim kako je to moguce, a ne vjerujem da bi me zeznula jer ima sve pozitivne...sta da napravim?
2016 05 20