Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Obična poštarina za cipele-cijena

Preferiram Tisak, u pošti je nevjerojatno svaki puta druga cijena, pitam ženu da mi okrene vagu da vidim gramažu, pitam jesu li poskupili, kaže gospođa nisu, pa stvarno moram imati digitron i cjenik, užas jedan
2016 05 04
kuverta nije 5kn, najveća je 2.50. barem kod mene u knjižari. obično sam slala prošli tjedan prvi put, i danas mi se javlja cura da nije dobila. mislim, nigdje ne stoji da ćeš ti dobit za 5 dana običnu pošiljku. slala sam joj kozmetiku za nekih 20kn. i razumijem da ti se neda ogromnu poštarinu plaćat na to, ali sam napisala da se s običnom poštarinom lišim svake odgovornosti. da sam joj poslala tiskom, razlika je u 4kn. opet razumijem, nekome je i 4 kune puno. mislim da nadalje ni ja više ne pristajem na običnu. pa ko hoće nek kupi. ili ne mora. ovakve stvari me umaraju. na stranici od pošte imate točno kalkulator kakva koja pošiljka dođe za koliku gramažu. i točan je. neće vas ni lipe više izaći, samo uzmite u obzir da i kuverta ulazi u gramažu.
2016 05 04
> jackrussel: > Cipele šaljem o obrnutim kutijama od Tiska ili u bilo kakvoj kutiji. > Mislim da ni koverta s mjehurićima ne pomaže da se očuvaju u transportu. > Stvari vrjednije od sto kuna više ne šaljem ni preporučeno.Isključivo kao vrijednosno pismo(razlika ide na moj trošak). > Jer samo u tom slučaju mogu naznačiti vrijednost i tražiti obeštećenje u slučaju "nestanka" pošiljke. > Napišem vrijednost i mirna sam. > Vrlo friško sam se opekla šaljući kožnu jaknu preporučeno.Nema joj traga dalje od Splita,a slala sam ju u Zagreb. > Dobila jučer rješenje da će mi biti isplaćena peterostruka poštarina(93 kune). > Jakna je poslana 30.03. > Čovjek se uči dok je živ. > Stoga ovo i pišem.Ako sam ja naučila na vlastitoj koži,ne morate i vi. > samo toliko odšetete?Koju cijenu si naznačila kao vrijednost paketa?
2016 05 05
Tanja,slala sam preporučeno. Kod slanja preporučeno nema naznačivanja vrijednosti.To se može samo sa vrijednosnom pošiljkom.A ta je 10-15 kuna skuplja od preporučene. Da sam znala prije,ne bih sigurno slala novu kožnu jaknu na taj način. Odsad skuplje stvari šaljem Tiskom ili kao vrijednosnu pošiljku. Voljela bih čuti i ako je nekome Tisak paket bio izgubljen....dobije li se puni naznačeni iznos natrag?
2016 05 05
1 2