Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket bez šifre!!

Pozdrav curke, da li se vama dogodilo kada da ste slali paket preko Tiska a da niste dobile šifre za paket? Ja sam jučer poslala 2 paketa I dobila račune za njih, ali nisam dobila šifre. Pošto sam bila u nekoj žurbi uopće nisam obraćala pozornost, a sad mi se čini da je kasno. (A da ne pirčam kako mi je neugodno pred curama kojima sam slala robu). Da li postoji neki način kako doći do šifri? račune imam sačuvane. Hvala !!
2016 05 04
Vrati se u tisak i reci da nisi dobila, i traži, vjv imaju na kompu negdje sačuvano :)
2016 05 04
nazovi Tisak i reci ime pošiljatelja i primatelja, bez frke ti daju šifru ;-)
2016 05 04
Na kiosk i neka ti po broju računa pogleda šifre. Meni redovito zaklama šifru za papir s podacima. *jesmo brze :D
2016 05 04
ajme stvarnoo jeste :)) poslala sam vec mail jutros ali od njega nista, probat cu nazvati (ako se javljaju na broj) I zadnja opcija opet tisak :) hvala djevojke
2016 05 04
pa piše ti šifra i na onom listiću gdje ispuniš podatke
2016 05 04
ma original je uzela sebi, a meni dala kopiju koja je prazna , nije se dobro preslikala :S
2016 05 04
ne može biti prazna,gore je otisnuta šifra već i prije nego se listić ispuni...bočno ispod koda
2016 05 04
Ja sam izgleda jos jedini seljak koj ide u konzum jer: 1)su stari obrasci 2)popunjavam ih doma 3)nije guzva Hahha
2016 05 04
Moje u kiosku mi daju par komada za doma i to lijepo u miru ispunim. Leptirica je rekla bit - ispod bar koda je šifra na svakom listiću.
2016 05 04
Nisam primijetila šifru ispod koda. Odlično, hvala :)
2016 05 04
Putem maila ces dobit odgovor tek za nekih 10 dana ( bar sam ga ja tad dobila) , a tete ti po broju racuna sve mogu provjerit
2016 05 04
mora ti dati šifru na računu, tj da ti račun i račun sa šifrom. ne sjećam se točno. tako sam ja jednom skoro uspaničarila kad ono, kod na ispintanom papiriću.
2016 05 04
> AndreaKod: > Ja sam izgleda jos jedini seljak koj ide u konzum jer: > 1)su stari obrasci > 2)popunjavam ih doma > 3)nije guzva > Hahha Nisi jedina, ja samo u konzum :D
2016 05 04
> ninocka1983: > > AndreaKod: > > Ja sam izgleda jos jedini seljak koj ide u konzum jer: > > 1)su stari obrasci > > 2)popunjavam ih doma > > 3)nije guzva > > Hahha > Nisi jedina, ja samo u konzum :D Wohoooooo
2016 05 04
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija