Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hitno admine pomoć???

Čekajte, kupim nešto i ako mi se ne svidi nemogu opet prodat?!
2016 05 05
Pa nije to isto. Ti možeš kupiti majicu u trgovini, platiti porez i onda ju vjerojatno prodaš po nižoj cijeni. Ovdje se radi o velikim količinama jeftinih kopija koje prodaje po puno višoj cijeni nego što je ona platila.
2016 05 05
Možeš, ali to nije isto što i kupovina tona fejkova ko zna gdje i preprodaja na krpicama. Patern je: isti komad u sto boja i veličina. I testeri... Ne nađeš to slučajno doma u nekom kutku zabačeno, ne nosiš više pa ga se želiš riješiti. Namjera je očita.
2016 05 05
divno.. tu si 100 let a neznas osnovna pravila.. facepalm!
2016 05 05
AniLina ne vise sve cure po forumu , lijepo joj objasnis i kraj price . Ne trebaju joj jos dodatna iscudavanja sa tvoje strane
2016 05 05
Ma ja ne kupujem tu markirani robu, zato ni ne gledam, lijepo na slikama dođe koma...vidjela sam joj slike, ali ovo je njezina obična majica slikala mi je jučer na svaki način koji sam je tražila iz sobe...joj brate koja pravila, kad opet može otvoriti drugi profil...zato ni ne čitam, ako te netko želi zeznuti to će napraviti i bez pravila i takvih slika preprodaje...ali trgujem dugo, pa nisam imala problema dosad, znam općenito kupnja na netu je riskantna! :-(
2016 05 05
I naravno da znam za porez i preprodaje markirane robe, ali nisam skužila, reko pa nije valjda i preprodaja ako kupim žnj majicu i ne odgovara mi, da je ne smijem opet prodati,nemojte zamjeriti!
2016 05 05
Bilo je samo pitanje vremena kada će vrisnuti zbog bloka...
2016 05 05
Je čule smo se,otvorila je novi profil...:-)
2016 05 05
A zasto bi joj AniLina ista trebala objasnjavat? Ako se prikljucila stranici neka sazna dali postoje li kakva pravila i koja su...
2016 05 05
> glitterica: > AniLina ne vise sve cure po forumu , lijepo joj objasnis i kraj price . Ne trebaju joj jos dodatna iscudavanja sa tvoje strane Čini se da trebaju. Jer nije pristojno a ni baš pametno priključiti se nekoj zajednici i koristiti nečije usluge (Kominoi-ja) a da ni ne pogledaš na što si pristao upotrebom stranice. Pravila su velika otprilike jednu veličinu ekrana, font 12, paaaa, stvarno nije da je ugovor sa vragom da bi trebalo biti tako vraški teško ili dugotrajno za pročitati. :D
2016 05 06
Da pravila i sve to stoji ja sam napravila novi profil i radila sve po pravilima ona je menji njega opet blokirala zasto?i nema objasnjenja.... Prvi sam ajde oglas ne dozvoljeni i otisli mojih 200 pozitivnih u vjetar al dobro bez objasnjenja napravim novi stavljam sve PO PROPISIMA ona ga opet blokira
2016 05 06
Pisalo je i da će se blokirat svaki slijedeći profil blokirane korisnice. Rekla bi da si jučer bila preglasna, da si u miru otvorila drugi, stavila sve po pravilima ne bi te adminka skužila. Iako, odavno smo shvatili da ovdje ne vrijede ista pravila za sve.
2016 05 06
1 2