Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

Ajde preprodavacice, pozz.
2016 05 16
Dora ne krsi pravila stranice. A ti krsis i pravila stranice i zakon.
2016 05 16
psi laju karavane prolaze
2016 05 16
čovječe, late for the party again. Dora, svaka dala vode iz bokala, fino si to objasnila ;)
2016 05 16
> batmaan: > > gitadevi: > > Čemu to, čemu to :@ > > Evo, adminka se za*ebava, blokira samo nevine, nedužne i bezgrešne, ne zna što bi sa slobodnim i neslobodnim vremenom, pa ga troši na taj način, ne bi li se ti mudro pitala 'čemu to?' :s > To su sve ove cure dosad prokužile samo mi nismo... Adminka je ljubomorna i ništa drugo. adminka ili adminke nerade dobro svoj posao i to je najveci problem, slazem se da se blokiraju prevarantice i bahate osobe ali ostatak nikako, nazalost tu je previse cinkarosica na temelju kojih adminka ili e blokaju nekoga bez razloga vec na temelju pricam ti pricu
2018 08 06
> Mainecoon: > > batmaan: > > > gitadevi: > > > Čemu to, čemu to :@ > > > Evo, adminka se za*ebava, blokira samo nevine, nedužne i bezgrešne, ne zna što bi sa slobodnim i neslobodnim vremenom, pa ga troši na taj način, ne bi li se ti mudro pitala 'čemu to?' :s > > To su sve ove cure dosad prokužile samo mi nismo... Adminka je ljubomorna i ništa drugo. > adminka ili adminke nerade dobro svoj posao i to je najveci problem, slazem se da se blokiraju prevarantice i bahate osobe ali ostatak nikako, nazalost tu je previse cinkarosica na temelju kojih adminka ili e blokaju nekoga bez razloga vec na temelju pricam ti pricu Nije istina.
2018 08 07
Meni se jedna prijeti da ce mw prijavit da me blokiraju zato jer sam trazila povrat novca. Povrat sam trazila zato jer je cura odvratno ne tolerantna i ne zeli paket slat tiskom, a meni postom ne odgovara. Uplatila sam joj i za postarinu. Jedino sto sam zaboravila da na tu rezervaciju, ali po javljanju je uplaceno u roku koju minutu. Naime, ista se smrtno uvrijedila jer ne zelim slanje postom i jer zelim povrat na kraju krajeva.
2018 08 15
> metar0502: > Meni se jedna prijeti da ce mw prijavit da me blokiraju zato jer sam trazila povrat novca. > Povrat sam trazila zato jer je cura odvratno ne tolerantna i ne zeli paket slat tiskom, a meni postom ne odgovara. Uplatila sam joj i za postarinu. > Jedino sto sam zaboravila da na tu rezervaciju, ali po javljanju je uplaceno u roku koju minutu. > Naime, ista se smrtno uvrijedila jer ne zelim slanje postom i jer zelim povrat na kraju krajeva. S obzirom na to kako i zašto ti dijeliš negativne, baš bi ti i trebalo dati jednu, također bez valjanog razloga.
2018 08 15
Ja sam samo jednoj ostavila negativnu jer joj je svaki proizvod od njih 10 bio "prodan" a imala ih je i jos ih ima na profilu, nikome drugom nisam ostavila negativnu, ali mislim ako si nes prodao da barem stavis prodano ili ne?? Hah
2018 08 15
Čak i nije negativan nego neutralan, tak da gitice oladi brate slatki.
2018 08 15
> metar0502: > Ja sam samo jednoj ostavila negativnu jer joj je svaki proizvod od njih 10 bio "prodan" a imala ih je i jos ih ima na profilu, nikome drugom nisam ostavila negativnu, ali mislim ako si nes prodao da barem stavis prodano ili ne?? Hah Ispričavam se , u pravu si, radi se o neutralnoj. Koju također prema pravilima krpica ne možeš dati, jer ti nitko ne mora prodati artikal koji želiš kupiti , bio rezerviran ili ne.
2018 08 16
Ujedno, ni ti nisi smjela dobiti negativnu povratnu za rezerviranje i zatim ne javljanje, iako je to nepristojno i iritirajuće, pa će ti adminka tu ocjenu izbrisati kad stigne, ako joj se obratiš u inbox.
2018 08 16
1 2 ... 12 13 14