Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Konstantno blokiranje korisnica

Povratna ostavljena Dunji. Cucek123 DunjaNijeBitno 2015 07 29 Katastrofa, balerinke s oliver, prodajete pod par puta obuveno,te cipele su nošene nekoliko sezona ili radite u poljoprivredi??Smrde užasno,a desna je sva zgrebana,ja takve balerinke nebi nekome poklonila,a ne prodala za 130 kn,ako želite možete mi dati adresu ja vam vratim balerinke pa jih prodajte još jedamput, jer ću ih ionako baciti u smeće.
2016 05 06
I nju priložite kada budete pisali Vaš post na Facebooku.
2016 05 06
I ovu... sladana81 DunjaNijeBitno 2015 04 09 Pridruzujem se Danijeli jako glupo iznenađujuće ruzno iskustvo!"kazu na greškama se uči"Dotična mi poslala hlače koje je nosila za 35 kn kao samo mucice imaju, najbitnije nije rekla da su bile poderane na koljenu i sivane ručno, kao ne vidi se kaže ona i gore na pasici, ali to nije rekla dog sam ju pitala samo mucice, umjesto da se dogovorimo, ona se pravila luda pa de????onda priznala, i na to komentira de budeš kupila hlace za 35 kn????a platila ih 120 kn, ok ali nošene su, a cure prodaju novih hlača za 40 kn do 100 kn i to ne nošene, ali ja nasjela, kao pa vidiju mi se uzet ću ih samo mucice odstraniti ću ih mislim si i što sam napravila bacila hlace u koš i naravno i novac, pa cure drage moje,žene,majke,kraljice ne preporučam suradnju s dotičnom.
2016 05 06
majaa5 DunjaNijeBitno 2014 12 10 Ova cura ima 98 pozitivnih komentara i nakon takvog broja kupaca, covjek bi pomislio da u takvu osobu mozete imati povjerenja. Reci cu samo da mi je prodala kaput pod novo, JEDNOM obuceno i poslala mi ga izderanih rukava i pošaranog markerom. Ovo je takva sramota. Imala sam na ovim krpicama super iskustava, no Dunja Vi ste me zaista jako razocarali.
2016 05 06
Nadam se da sam Vam pomogla. I ja znam da svaka majka želi zaštiti svoje dijete, ali budimo objektivni u ovom slučaju. Nisam Vam ovo lijepila iz pakosti i zlobe, nego da shvatite poantu bloka i da možete s tim u miru završiti.
2016 05 06
A zbog cega bi joj odgovarale? Kakvu korist moze imati od toga? :/ :)
2016 05 06
Negativna i makar je jedna je vrijedna. Osoba i sa 500 pozitivnih briše sav dosadašnji uspjeh jednom močnom, potkrijepljenom negativnom. Ali vidim da niste objektivni nego i dalje pišete nesuvislo, ja se odjavljujem. Pozdrav.
2016 05 06
U biti, ne odjavljujem se. Znači ako nakupim 200 pozitivnih, mogu poslati nekome krpu za brisati prašinu. Pa što je ta jedna negativna naspram ovih 200? Ja sam i dalje poštena u Vašim očima? Ja za Vas nisam lopov? Prevarant? Nije ni čudo da Dunja tako operira kada ima potporu i vjetar u leđa kući.
2016 05 06
Uz to, "dopuštene" su 3 negativne do bloka. Dunja je natukla 8. 8!!! Ona je čak među rekorderima krpica. Bilo bi ih još da nije blokirana. Mogli bi to iskoristiti i za Guinnessa, malo worldwide reklame web stranici.
2016 05 06
Bome. Čak mi je palo na pamet da je JassJasminka neki kvalitetni trol . x-) Jer ovako braniti dokazanu prevaranticu je znak da je ili opasno posemeren moralni kompas ili si trol. :|
2016 05 06
Ja razumijem kada majka brani svoje dijete. Svatko će za svoje dijete uvijek naći bilo kakvo opravdanje, samo da ne okrivi njega nego sve ostale. I moji su takvi prema meni. Tipa, nisam ja bila kriva za komadine iz matematike u srednjoj, nego je nama to genetski. Tipa, nisam ja kriva što sam našamarala neku bundevu (također sramota iz onih turbo mlađih dana) nego sam se ja "samo branila" i takve bombe. Ali ovdje se radi o prevarama, krađi i novcu. I žena još pročita sve i pogleda, znači, ima sve crno na bijelo, a ona i dalje trubi svoje.
2016 05 06
Btw, potukla sam se jer je rekla da mi pas izgleda kao parac, a imam patuljastog pinča koji je dan danas živ, a to je bio 8.razred osnovne. U pubertetu sam bila osjetljiva. ,:) Da netko ne pomisli da sam inače agresivac.
2016 05 06
> doraos: > Ja razumijem kada majka brani svoje dijete. Svatko će za svoje dijete uvijek naći bilo kakvo opravdanje, samo da ne okrivi njega nego sve ostale. Ja to ne razumijem. Po meni je to turbo bezobrazno prema ostecenima. Pljuska. Upravo jedan takav mamin sin čija majka bi našla opravdanje za njega i da je ubio nekoga (u mom slučaju se radilo "samo" teškoj krađi) našla je opravdanje da on to nije tako mislio...ono, greškom je konstantno iz dana u dan krao ...treba i to razumjeti, jel 😂 A što se tiče smrdljive haljine, trebali ste je reklamirati selleru i bok . :l
2016 05 06
Uljeshura, to sam i rekla. Postoje ona neka normalna opravdanja u nekim blentavim, gotovo bezazlenim situacijama, ali ne smiju postojati opravdanja kada se radi o prevari, krađi i novcu, a ne daj bože, u nekim još gorim situacijama. Žalosno.
2016 05 06
JassJasminka, onda ste licemjerni jer vi tražite naplatu štete kada ste oštećeni, a Vaša kćer je odbijala izvršiti povrat robe i novca te još vrijeđala i prijetila djevojkama koje je ona sama oštetila. FUJ. Bolje prestanite pisati jer zakopavate samu sebe bedastoćama. Dobronamjeran savjet.
2016 05 06
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14