Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

MonikaS1-dal je netko s njom surađivao?

Bok! Da li je netko s ovom curom poslovao? Uplatila sam joj novce,međutim ništa ne dolazi već 10dana a ona je izbrisala cijeli profil... Ako netko nešto zna,molim da mi se javi... Iz Vrbovca je... Hvala
2016 05 10
provjeri crnu listu
2016 05 10
Koliko je povratnih imala?
2016 05 10
može link?
2016 05 10
ovo je već postao horor na krpicama... svaka dva dana izviri neka prevarantica......i kupac u dobroj vjeri koji je neoprezan....
2016 05 10
Užas :/
2016 05 10
:(
2016 05 10
> neboderka: > ovo je već postao horor na krpicama... svaka dva dana izviri neka prevarantica......i kupac u dobroj vjeri koji je neoprezan.... Čisti horor, ne svaki drugi dan nego svaki dan, daj nam link profila i ime i prezime meni frendica stanuje u Vrbovcu možda je pozna. Čim je izbrisala profil ništa od toga morat češ joj pokucati na vrata
2016 05 10
Josipa Anđelic,Vrbovec Pošaljem i link sada. I meni se cini da nema nista od toga...Užas,meni je ovo prvi slučaj i bas sam se za nju iznenadila,jer mi se civila skroz ok... Ako netko dobije podatak o njoj,molim vas da ovdje napiše. I kako da ju sad stavim na crnu listu ili to netko drugi radi? Hvala puno na savjetima
2016 05 10
> LJILJKANA: > > neboderka: > > ovo je već postao horor na krpicama... svaka dva dana izviri neka prevarantica......i kupac u dobroj vjeri koji je neoprezan.... > Čisti horor, ne svaki drugi dan nego svaki dan, daj nam link profila i ime i prezime meni frendica stanuje u Vrbovcu možda je pozna. > Čim je izbrisala profil ništa od toga morat češ joj pokucati na vrata Ako što saznate, molim vas da mi javite. Hvala unaprijed
2016 05 10
Pitam sutra frendicu na poslu javim u inboks
2016 05 10
> LJILJKANA: > Pitam sutra frendicu na poslu javim u inboks Hvala još jednom!
2016 05 10
ojoj,.zar opet?? pa šta se to događa?? zar je tolika nestašica zavladala ili je nas ljude uhvatila" Evina" pohlepa?
2016 05 11
Vidim u zadnje vrijeme da ima dosta cura koje nemaju ništa u trgovini osim tog nekog predmeta sta prodaju,bez ikakvih povratnih komentara i moram priznati da mi nije ugodno kada to vidim! Tko zna tko se sve krije iza tih profila?! Možda samo čekaju žrtvu! Ustvari sta im možeš,upatiš,one izbrišu profil i troše tvoju lovu,a robu nikada ne dobiješ?!
2016 05 11
Evo ako netko bude slućajno s njom surađivao,radi u OTP banci. Ime je Josipa Anđelić,Vrbovec a broj računa je HR0724070003206854168
2016 05 12