Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Želim kupiti, a prodavač se ne javlja

Prodavač se ne javlja već nekoliko dana, iako se uredno logira. Specifično je što je identični arikl drugog prodavača prodan u rekordnom roku, a ovaj već dugo stoji. Napominjem kako prodavač ima nekoliko poz i 2 neg povratne, pa sam već razmišljala tražiti slanje prije plaćanja. Radi se o artiklu kojeg baš želim. Imate li kakve savjete i ima li svrhe da joj šaljem mail neposredno? Unaprijed hvala
2016 05 11
Imam savjet, odustani. Imam i ja takvih slučajeva i baš me te cure živciraju..
2016 05 11
Uostalom, da se i javi nakon takvog ponašanja ne bih kupila od nje, al to sam ja. A što ti je toliko zapelo za oko?
2016 05 11
Ta je prodana, odmah i pretražim sve i nađem istu! Znam, pamet govor da odustanem, a srce ju već kombinira uz odjeću! Vjerojatno ona i nema tu ogrlicu dok se ne javlja!
2016 05 11
Ta ogrlica joj je vjerojatno navlakuša
2016 05 11
Odustani i trazi dalje, ako nema na krpama pogledaj na njuskalu i fejsu.. sretno :)
2016 05 11
Imas na fejsu puno grupa za potraznju uzmi si tu slikicu i objavi da trazis takvu ogrlicu
2016 05 11
slj tjedan tema dobiva nastavak..uplatila sam i nema paketa..
2016 05 11
Da pripazi..shvati to kao znak da priča ne bi imala nastavak sljedeci tjedan
2016 05 11
taj artikl nije na prodaju nego služi samo za privlačenje pažnje na ostatak ormara,zato ignorira vašu poruku
2016 05 11
Da, u pravu ste! Nema šanse da uopće ima tu ogrlicu! Ajd ako netko skuži tu ogrlicu negdje za prodaju, neka mi javi! Hvala vam!
2016 05 11
Još da dodam, mislim da je baš, baš ružno ovako se igrati s nečijim osjećajima vezano uz odjeću! Možda je to čak i muško! Da bi žena bila tako okrutna....... :)
2016 05 11
Na e-bayu sam ovu vidjela! >:( Toliko mi se ipak ne sviđa! x-). A na Ali-u sam tražila pod "necklace", oči me zabolile, i nisam ju našla, ali probat ću i ovako! Hvala!
2016 05 11
na koliko sam ja navlakuša naletila ha,ha,ha,ha...... uopće ne odgovaraju, ali ima i onih koji kad pitaš imaju kupca pa na kraju artikal i dalje stoji na profilu, jer ja valjda nisam kupac ..... :P
2016 05 11
Jooooj, prije me je to nerviralo ali sada samo tražim dalje....ako nema sad bit će kasnije, sretno!
2016 05 11
1 2