Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Napravite izgled

Uopče ne kužim kako "napraviti izgled" .. Šta god pokušala ne ide. Molim admina za pomoč! Hvala
2016 05 11
Uđeš u neki artikl i ispod "tagovi" piše ti "stavite u omiljene" i "napravite izgled". Klikneš na to i kad te preusmjeri u pravljenje izgleda možeš dodavat linkove drugih artikala :D
2016 05 11
To sam tako i radila. Ali kada stavim dva linka pise mi dozvoljeno je staviti 2 artikla od jednog korisnika. A pise da se moze staviti 12 artikala. Nemogu nista
2016 05 13
U uputama pise da se moze staviti 12 artikala i dolje samo da se ode na spremi. A meni nije tako ja kad stavim 2 artikla.ne dozvoljava mi treci. Onda nemam nigdje opciju "spremi" nego "kreiraj" . Iznad tog kreiraj ima."naslov" i "opis". Stavila sam i naslov i opis alo svejedno nista. Ostaje na kreiraj i nemogu jednostavno nista
2016 05 13
I kada na kraju kliknem kreiraj isto se nista ne dogadja.
2016 05 13
Zato me niste ocito skuzili. Nasla sam sve kako se radi ali ne ide. Zato vas trazim pomoc ne da mi objasnite gdje se to radi ner to znam nego zbog cega se ovo dogadja? Hvala
2016 05 13
> JasminaTadic: > To sam tako i radila. Ali kada stavim dva linka pise mi dozvoljeno je staviti 2 artikla od jednog korisnika. A pise da se moze staviti 12 artikala. Nemogu nista 12 artikla, od svakog korisnika samo po 2...znači 6 korisnika po 2 artikla
2016 05 13
Sve jasno ali nemogu objaviti nemogu staviti u kolekciju neznam vise kako objasniti?
2016 05 17