Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Vrijeme preuzimanja paketa

Koliko dugo paket stoji na kiosku prije nego se vrati?? Poslala sam paket u petak u ponedjeljak je bio na njenom kiosku... danas je cetvratak i jos ga nije pteuzela pa mi se sve cini da ce mi se vratiti :@
2016 05 12
Meni su rekli da stoji 10 dana i onda se vraća. Ne plaćaš vraćanje paketa, a ako ćeš trebat opet slat naplati ženski još jednu poštarinu, nije tvoja krivnja kaj nije preuzela. A ako ti je dala br. moba i ako si ga upisala na obrazac stigla joj je poruka da je paket na kiosku i nakon par dana ne podizanja opet pošalju poruku da podsjete.
2016 05 12
Pa dobro jel mozeš ju kako kontaktirat? Da ga preuzme benašica
2016 05 12
Ma pisala sam vec par puta na sve moguce i broj na obrazac ali nista valjda ce se uskoro sjetiti ,:)
2016 05 12
Zbog ovakvih situacija gdje kupac nestane i ne podize paket sam se ja opekla kod slanja pouzecem i ne bih nikad vise ponovila isto. Ali, da, imas 10 dana za Tisak. :)
2016 05 12
Meni je na kiosku bila rekla 2 tjedna pa se vraća, jer je s moje strane poslan tako čekao jednu djevu i kuhao se pretprošlo ljeto danima.
2016 05 12
ja sam bila u bolnici oko 2 mjeseca,.zvali su me iz tiska,objasnila im situaciju i oni su bez problema čuvali moj paket čak i više od dva mjeseca,. e sada ili je to što me već poznaju ili je u pitanju zaista profesionalizam i ljubaznost,..ja sam ostala u čudu i prezadovboljna,..eto,to je moj primjer > Manuelakosmk: > Koliko dugo paket stoji na kiosku prije nego se vrati?? > Poslala sam paket u petak u ponedjeljak je bio na njenom kiosku... danas je cetvratak i jos ga nije pteuzela pa mi se sve cini da ce mi se vratiti :@
2016 05 12
Ma bila j3 poslije na krpicama nije nista odgovarala ni na sifru ni nista drugo
2016 05 12