Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ja sam u šokuuuuuuuu

Ne mogu vjerovat da smo ovako loše prošli na Eurosongu..stvarno. Kakvi su vaši dojmovi? Meni je uz nas Poljska bila favorit, drago mi je da su bar bili treći po glasovima publike. A za nas sam tako tužnaaa-((
2016 05 15
Super su nam bodove dodijelili susjedi ako nista drugo. 👍👌 Nini svaka čast, uspjela je u finale. I susjedima svaka čast, bem ti naših 12 bodova telefonskim putem za Srbiju a nama... Mah, odoh spavati 😒
2016 05 15
Da, upravo to, umjesto uživanja ja se nasekirala...komaaa
2016 05 15
Griješite što se tiče bodova, dobili smo ih od susjeda na telefonskim glasovima publike. One koje su voditelji davali uživo su od nekog vražjeg žirija od nekoliko ljudi, ne publike, konkretno građana.
2016 05 15
Bas iskomentirala s cimericom kad je bilo polufinale da je Ukrajina uvjerljivo najgora od svih. Zacudila sam se kako je prosla u finale kad vidi vraga eto je prva :')
2016 05 15
Nisam u šoku...povraća mi se...,što od jadnih pjesama,što od politike i nepoštenja. 95% pjesama je toliko neslušljivo da moram stisnuti zube i izdržati do refrena ne bih li ipak čula znakove ljepote. Odem do WC-a ili namažem Nutelu ili sređujem nokte ili namačem noge ispred TV-a.Tad mi je podnošljvo.A najbolje je kad ipak prebacim na par minuta. Čim sam čula na radiju da je Nina prije natjecanja izabrana za Miss Eurosonga,prošlo mi je kroz glavu: -"Odlična si Nina,ali ne damo ti pobjedi ni blizu,evo ti utješna kost pa ju glođi." Mislim,s obzirom da su komadi u trikoićima bili prije manekenke nego pjevačice - ovo je sprdnja. Nina,lijepa si.Unutarnjom ljepotom,toplinom i nježnosti tebe i tvoga glasa si sve ostale ostavila daleko iza sebe. Za mene si Miss. Za mene si pobjednica. Čestitam! <3 <3 <3
2016 05 15
Teško razočaranje :( Prvi put, nakon par god, sam gledala to sranje zbog Nine i odlične pjesme i požalila. Def je trebala (i zaslužila) biti u prvih 10, ako ne i 5. Inače mi zemljopis nije jača strana, ali čini mi se da Australija nije u Europi :o Kao ni Izrael, Armenija......
2016 05 15
Koji vrag Australija radi na Eurosongu?? Jos je zamalo i pobijedila :O
2016 05 15
da , i meni je NIna bila odlična ako ne i najbolja,.barem sam se naježila dok je pjevala,. ovo je neka druga igra a ne natjecanje u pjevanju i pjesmi
2016 05 15
Meni je pozlilo kad san cula da je u nasem ziriu Kim Verson
2016 05 15
> kukyst: > Meni je pozlilo kad san cula da je u nasem ziriu Kim Verson Kim whooooo??
2016 05 15
Godinama se priča da je to sve unaprijed namješteno.....tako da me ništa ne čudi.
2016 05 15
Politika i nista drugo. Nadam se da cemo opet na pauzu sto se tice Eurosonga
2016 05 15
> danio0109: > > kukyst: > > Meni je pozlilo kad san cula da je u nasem ziriu Kim Verson > Kim whooooo?? Dobitnica nekog natjecanja u stilu supertalenta prije nekoliko godina... E da, u žiriju je bila i Pamela Ramljak, dalje ne znam! Trčala san na wc
2016 05 15
Zanima me tko je taj dream team oformio. Netko sa poteškoćama u glavi svakako
2016 05 15
1 2 3 4