Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Smije li se mijenjati slika profila?

Pozdrav cure. Zanima me mogu li se mijenjati slike profila na krpicama? Meni je ovo druga slika i mislim promjeniti opet na jesen...
2016 05 17
Sliku profila mozes promijeniti kad god zelis :D
2016 05 17
Mozes kad hoces i koliko puta hoces. Iako smo nekako svi navikli na profilne po kojima se medjusobno prepoznajemo i bez citanja nicka hhhh, tako da cu ja izbjegavati mijenjati svoju. Ja se sva zbunim kada neka korisnica cije oglase pratim ili ju citam na forumu promijeni sliku. Kao da postane i druga osoba. Cudno. :-D
2016 05 17
U zimu možeš, u jesen ne smiiješ.
2016 05 17
ne mozes bez dozvole. prvo moras ispuniti pismeni obrazac, pa predas. rok je tjedan dana do odluke i moras jos cekat tjedan dana da prodje rok za zalbu.
2016 05 17
> sonja90: > U zimu možeš, u jesen ne smiiješ. :-):-)
2016 05 17
> doraos: > Mozes kad hoces i koliko puta hoces. Iako smo nekako svi navikli na profilne po kojima se medjusobno prepoznajemo i bez citanja nicka hhhh, tako da cu ja izbjegavati mijenjati svoju. Ja se sva zbunim kada neka korisnica cije oglase pratim ili ju citam na forumu promijeni sliku. Kao da postane i druga osoba. Cudno. :-D Ista stvar, zbune me. Mrzim kad neka od vas promijeni avatar.... :,'( :,'(
2016 05 17
Naravno da se smije, samo ni ja to ne radim, jer se osobe zbune, vise ne znaju da si to ti dok malo bolje ne pogledaju..
2016 05 18
Naprotiv, kad promjenite avatar pogledam na profil jer prvo pomislim da je neki novi koji nisam posjetila pa ajd da zavirim :)
2016 05 18
> sonja90: > U zimu možeš, u jesen ne smiiješ. :) :D
2016 05 18
Seriously?
2016 05 18
> KitKat24: > Seriously? How yes no. :D
2016 05 18