Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu dodati nove artikle

molim pomoć, ne mogu iz nekog razloga dodati nove artikle, jednostavno ne uploada. da li se nešto događa sa stranicom? hvala!
2016 05 23
Jeste li dobro ispunili sve? Moraju biti ispunjene sve stavke opisa, 5 tagova itd
2016 05 23
Sve sam postavila kako se traži, uključujući fotografije koje ne prelaze 2MB. Kad kliknem na dnu Uploadaj artikl jednostavno se ništa ne događa. Ne mogu ni editirati postojeće artikle. Mislim da nije do mene, ali ne znam što je i doista mi treba riješenje...
2016 05 24
Evo sam i drugi profil otvorila samo da provjerim nije li iz nekog krajnje ne logičnog razloga problem u mom profilu MorskoPrase. Osim što gubim vrijeme koje nemam na ovakve budalaštine koje ne daju rezultat, pozivam admina ili bilo koga da mi pomogne riješiti problem kako bih mogla biti aktivni član krpica, hvala!
2016 05 24
Ni meni neće već duže vrijeme :/
2016 05 27
i mene zeza upload slika vec par dana! :( Nedavno mi se isto desilo, i za 3,4 dana sam uspjela...
2016 05 27
Probala sam danas nekoliko puta i nista 😑
2016 06 08
moguće da vam je do neta. meni obično bude tako. uploadam i pustim nekih 15min otvoren oglas i onda ga spremim. pogotovo ako su veće slike, tako radim.
2016 06 08
Meni takoder nece, probala na vise uredaja i na razlicitim internet mrezama tako da je do stranice, molim.administratora za pomoc!
2016 06 12
kod mene funkcionira tako da moram uploadati jednu po jednu sliku i ne smijem ih okretati nit premjestati dok nisu sve slike uploadane. onda lagano ispunjavam dalje. isto sam imala ogromnih problema s uploadanjem artikla dok to nisam skuzila. od kad se drzim toga sve je okay.
2016 06 13