Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

preporuka komedije

može preporuke za novije komedije i ako netko gleda humoristicne serije :) I gdje ih gledate? tnx ;)
2016 05 23
evo ja gledam upravo zoolander2
2016 05 23
gledala prije par dana get a job, ok komedija, s obzirom na preloše filmove u zadnje vrijeme a seriju ne mogu ni ja naći, nakon prijatelja i kako sam upoznao vašu majku, ništa mi nije dovoljno smiješno :D eto možda modern family ja sve skidam s interneta inače
2016 05 24
kakav je zoolander?cula sam da je dosadan,, ja sam neki dan gledala how to be single,ocekivala sam puno bolje..
2016 05 24
meni je the nice guys odlican (po traileru) sad ce za 26.5 bit u kinima :D vjv zbog goslinga
2016 05 24
> Ekokic: > kakav je zoolander?cula sam da je dosadan,, ja sam neki dan gledala how to be single,ocekivala sam puno bolje.. tezak za gledanje
2016 05 24
Hvala curke, ja sam na filmoviti i filmoviziji, djedica mi je bio dobar od novijih, ostalo srednja žalost od novijih filmova
2016 05 24
The Heat, nije skroz novi ali je meni prejak :D
2016 06 04
Nisam dobru komediju pogledala ne sjećam se... Ajmo neke preporuke od novijih... :) Tnx!
2017 11 17
hmmmm uvik san i sama u potrazi za baš kvalitetnon komedijon.. mogu ti preporučit nešto šta san u zadnje vrime pogledala. nisu noviji filmovi jer su takvi u većini slučajeva loši, barem meni.. * The Heartbreak Kid * Charlie Bartlett (obavezno pogledaj!) * Wanderlust * I Love You Man * Jeff, Who Lives At Home (nije baš komedija stil, ali ima var momenata) * The Intouchables ( i smijat ćeš se i plakat i svašta. odličan francuski film!) a od serija preporučujen: * The Middle * Bunheads * New Girl (serija koja je na momente smišna a na momente preloša s tzv.bazama ;D, ali isto vridi) * The Good Place * Parks and Recreation (specifična je, i nemogu ti je opisat, baš moraš pogledat zašto je specific ;D) * Weeds (a to je po meni klasik koji svako mora pogledat baren dvaput) * Orange is the New Black (aj aj i nju ćemo svrstat tu, iako san podvojenog mišljenja kad je rič o ovoj seriji.. okay je : )) i etoga, nadan se da san pomogla ;D
2017 11 19
Pomogla si, nisam sve pogledala ali neki jesam i moram reći dau su super (The Intouchables)... tnx
2019 09 10