Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Još ima dobrih ljudi...

Nemogu da ne pohvalim korisnicu Poleirish. Imala sam problem sa stranicom krpica,nisam mogla normalno funkcionirati i javila sam se Adminu,nakon nekoliko neuspijelih pokušaja sa Adminom i tehničkom službom došla sam do ovog predobrog stvorenja! Pojadala sam joj se i rekla problem i ona se mučila sve dok nije otklonila moj problem... Naime htjela sam samo napomenuti da svi nekud žurimo i da sve manje imamo vremena jedni za druge al ova cura se svog slobodnog vremena odrekla da mi pomogne!Jaaaako sam joj zahvalna i htjela sam to podijelit s vama. sad sam sretna što mogu opet na krpice :)
2016 05 25
Mogla bi reci isto! Mucila sam se poslati paket na paketomatu zena je uzela sat vremena da mi pomogne i objasni! Treba joj medalja x-)
2016 05 25
Svaka čast dobrim ljudima, rijetko ih srećem ali dok još postoje ima nade da ovaj svijet nije skroz otišao u pm.
2016 05 25
Ima dobrih ljudi....jesu rijetka vrsta ali kad ih sretnemo nam uljepšaju život.... :")
2016 05 25
Svaka čast ljudima kao Poleirish. Ja i dalje smatram da na svijetu ima više dobrih nego loših ljudi samo što se češće priča o lošim ljudima. Tako je i tu češće su teme o curama koje su nekoga prevarile dok ovakve teme u kojima se hvale korisnice koje pomažu su rijetke. Bravo za takve korisnice :") :")
2016 05 25
> NinaaNikolina: > Svaka čast ljudima kao Poleirish. > Ja i dalje smatram da na svijetu ima više dobrih nego loših ljudi samo što se češće priča o lošim ljudima. Tako je i tu češće su teme o curama koje su nekoga prevarile dok ovakve teme u kojima se hvale korisnice koje pomažu su rijetke. Bravo za takve korisnice :") :") Potpisujem svako slovo napisanog posta :") Samo mi nije jasno , zakaj se uvijek više cura uključi u neke ružne i tužne teme nego one vesele i sretne ? :)
2016 05 25
Svaka cast! Bravo za sve korisnice koje su spremne pomoci
2016 05 25
Poleirish mi je pisala šta da radim na kompu i nisam uspjela ,onda mi je preko Teamviewera riješila. Nije odustala dok nije riješila... Svaka joj čast!!! Da ne govorim da više od dva mjeseca nisam mogla funkcionirat na krpicama
2016 05 25
Svaka čast!
2016 05 25
Baš lijepo. :D Definitivno nam treba više ovakvih pozitivnih tema.. atmosfera na forumu je postala prehejterska :s
2016 05 25
jojojoj sve mi neugodno, cure :") meni je najviše drago što smo sve probleme uspješno riješile! ;)
2016 05 25
Nema ti šta bit neugodno... Za svaku pohvalu. Jednostavno sam morala ovo ugodno iskustvo podijelit sa svima! Hvala hvala hvala
2016 05 25
poleirish <3 - ja te eto baš volim )))...meni prvoj si riješila tehnički problem sa stranicom i beskrajno sam ti zahvalna )) Otada te kontinuirano preporucujem svima i silno me veseli da se ovaj krug pozitive i zajedništva širi poput koncentričnih valova, krugova zahvalnosti jer tu smo da si pomognemo međusobno. Isto smatram da ima više dobroga i dobrih nego lošega i loših, kako na ovoj stranici, tako i drugdje oko nas - samo je pitanje na što se fokusiramo i obratimo pažnju. Ovakve teme cu uvijek podrzati. Bravo za poleirish i sve divne žene na ovoj stranici :) - u velikoj su većini, skromne, tihe i samozatajne....
2016 05 25
Bravo! :*
2016 05 25
Curo svaka čast
2016 05 25
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija