Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Drzavni praznik HP

Pozdrav curke, cura mi je jucer oko podne poslala paket ( preporuceno ) koji mi treba za sutra ali tek sam jutros shvatila da je danas drzavni praznik. :( Zanima me sto mislite dali bi paketic ipak mogao stici sutra? Hvala unaprijed :))
2016 05 26
može, a i ne mora.... s poštom nikad nisi siguran nažalost
2016 05 26
Meni iz grada u grad stigne uvijek idući dan, ako je poslano do 13 sati, mislim. A iz sela tek za 2, čak i 3 radna dana. Ako je poslala popodne, mislim da nema puno šanse.
2016 05 26
Slala sam u ponedjeljak 23.5., došao je 25.5. s tim da sam platila prioritetno jer je curi bilo važno da stigne do petka. Na pošti računaju minimum 48h - ne računajući neradne. Tako da, sumnjam. Možda ako su mjesta jako blizu.
2016 05 26
ne vjerujem. meni je jednom preporučeno bilo slano četvrtak, pon iza toga bio praznik i dobila sam tek utorak. možeš eventualno navečer otići na poštu i provjeriti dal je došlo.
2016 05 26
Hvala drage moje. Tako sam i pretpostavljala, sumnjam i ja da bude dosao a ja uvijek sve u zadnji tren nazalost :(
2016 05 26
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija