Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Original ili ne??

Cure, molim ima li koja stručna za prepoznavanje original i fejk naočala. Rado bi kupila ali ne znam vidjet po slikama, fejk isto ima serijski broj i oznake, kako prepoznati?? Ako netko ima znanja i iskustva pliz. Može inbox. Hvala
2016 05 29
Nitko?? A svega mi kad netko nekog zavalja ima milijun stručnjaka, nakon bitke, a prije niđe nikog....
2016 05 29
Nije ti to lako pitanje! Moraš vidjeti koje napčale želiš, koju marku i po čemu je ta marka specifična! Svaki dizajner ima svoje posebno pakiranje, znak na lažnjacima je obično lošije izvedbe, nekako neuredan. No, jako će ti teško biti preko interneta skužiti, jer su najbitniji dio stakla i imaju li odgovarajuću UV zaštitu. Isto tako lažnjaci imaju onaj osjećaj težine kad ih staviš, što originali nemaju. Predlažem da tražiš godinu proizvodnje ili kupnje od prodavača, pa potražiš na službenim stranicama originala i usporediš detalje. Sretno!
2016 05 29
mislim da ovisi od marke do marke, ray ban npr ima vodeni žig na staklu, e sad ovisno koji proizvođač te zanima....
2016 05 29
Hvala cure, imam nekoliko u užem izboru pa sam mislila pitat nekog tko se kuži konkretno za dotični model
2016 05 29
Ja sam imala u "dućančiću" armani fake pa su imale sve atribute originala. Od žiga u ćošku stakala, do žiga na ručkicama. Čak i optičarske trgovine prodaju original kopije. U što sam se osobno uvjerila 😢. Kupila si ja sunčike za 800kn. I bila na moru, popustio šarafić, odnesem ih da mi ih zategnu i saznala da su fejk. A dobila i kutiju i certifikat. Otad ne kupujem skuplje od 100kn jer jednostavno kod nas nemoš znati. Dakle, savjetujem ti da ne pretjeraš s trošenjem, jer je veeeelika šansa da su fejk
2016 05 29
Mogu ti reci za Ray Ban pilotke i orginal i fake imaju stakla a ne plastiku i vecina kopija imaju skoro sve oznake no mislim(nisam sigurna) da na orginalu ne pisu velicine a na fake pisu i oznacene su s 1 najvece 2 srednje i 3 male.
2016 05 29
Ispadne na kraju da malo tko zna što je original, osim pravih stručnjaka..da, slažem se da i trgovine prodaju fejk, al ne znam jel i oni to znaju, jednom sam imala loše iskustvo, ne s cvikama doduše.. ugl...lako to, nego osim što se prodaje svašta ima oglasa tipa Nema zamjene, nema povrata, nađite mjere i opis na netu i slll...A jebemu, bitno mi je i od koga kupujem...ma da i znam da je origigi ono kad je cura neka nepristupačna nije mi do kupnje..
2016 05 29
ovo sucks! kako da ja onda nekome dokažem da su očale koje prodajem oriđiđi a ne neki fejk?? :/ :'( kad sam počela čitati temu baš me zaintrigirala...mislila sam da ima neki siguran način provjere....
2016 05 29
o bože....ovo nisam znala :o ja se volim svakih par godina počastiti sa nekim dobrim cvikama i fino ih platim, iako sam u zadnje vrijeme stalno u jednim hm-ovim, koje obožavam, a nisam imala pojma da i optike prodaju lažnjake! :o
2016 05 29
Kaj su to original kopije? Molim vas, optike da prodaju kopije za masne pare. Pa da im inspekcija dođe, stavili bi im ključ u bravu iste sekunde, o kaznama da ni ne pričam. Može se dogoditi da je artikl slabije kvalitete nego isti artikl u npr. Njemačkoj, ali kopije? -.- A to što fejk ima iste oznake kao original, da, to stoji, ali je način izrade tih oznaka potpuno drugačiji. Na žalost, preko slika je gotovo nemoguće skužiti ako nema baš neki teški feler. majalike, moj savjet ti je da nađeš neku pouzdanu krpičarku iz grada prodavačice i da je zamoliš( i prigodno nagradiš, naravno) da odradi primopredaju i provjeru u optici.
2016 05 29
uh, sara, sad mi je lakše, već sam se počela pitati da li su sve naočale koje imam fejk fino plaćen :@
2016 05 29
Ma mislim..."optičarske trgovine prodaju original kopije". Koji k je original kopija? -.- I mislim, kad doneseš da zategnu ručkice, sigurno tete nemaju pametnijeg posla nego provjeravat jesu donesene naočale fejk ili ne. ,:)
2016 05 29
Moja frendica je kupila u dućanu jaknu ( neću sada imenovati koji dućan i koja jakna, nebitno) ali na kraju je ispalo da je jakna fejk..e sada kako je dospila tamo???Tko to zna, a isto tako se znalo i u švercera dok je to bilo in potrefit i koji original..
2016 05 29
Btw Sara, ne bih se začudila i za cvike..a neš ti problema kad zatežeš skužit jel fejk ako si stručnjak, ono ne moraš se puno trudit, imaš ih u ruci
2016 05 29
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija