Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta - 4,50 kn

Zasto mi opet uzimaju 4,5 kn za svaku posljku bilo dostavljenu, bilo da ju podignem u posti? Neko vrijeme nije bilo i sad opet, a postar me uvijek zatekne jos u pidzami i nikad se ne sjetim pitati
2016 06 08
Naplacuju sve. I gift.
2016 06 08
Redovito naručujem s neta i do sada mi nije naplaćen ni jedan paket na kojem piše 'gift'.
2016 06 08
Meni danas naplatilo jedan i prosli tj dva. Onda igraju eci peci pec
2016 06 08
I meni je poštar naplati 4, 5 kuna kao mali paket i skidaju nekakve naljepnice Katastrofa
2016 06 08
Meni dosad nisu naplatili nijedan, a na jednom je bas bila naljepnica small package. Ko bi ga znao...
2016 06 08
Meni u posljednje vrijeme naplate sve. Pošta to uvela. Bilo je onda ako se paket preuzme u pošti ne naplaćuje se, sada i preuzimanje paketa u pošti naplaćaju 4,5okn.
2016 06 08
Ma triba ih izbjegavat maksimalno kad god je to moguce. Ne bi da postar pakete pjeske nosi sa Himalaje pa ce naplatit dostavu "malog paketa". Najbolje da mu mi placu dajemo u kesu na vratima. Ma fuck off, radije cu prosetat do Tiska. I sa ebaya sam pocela narucivat samo di pise Overseas da dostavlja ili njihova kurirska sluzba u Global shippingu
2016 06 08
Ja sam platila samo paket koji je došao iz Kine, znaći narudžba eBay, ostalo sto dolazi iz Hrvatske bez plaćanja
2016 06 09
Ja sam platila 4,50 kn paket koji nije bio small nit je bio označen kao takav poštaru..Bio je iz Kine al je bila poprilično velika kutija i u njoj kruta torba.. Ne znam tko tu koga vise
2016 06 09
ja sam svog postara pitala zasto neke placam neke ne, reko mi je da placam samo one koji imaju neku naljepnicu.
2016 06 09
tako su i meni rekli, kad zalijepi naljepnicu na onaj žuti papirić s nekom šifrom... ali nisam uspjela skužit kad ih lijepe, meni su dosad svaki put zadnjih par tjedana.
2016 06 09
Meni sve naplati
2016 06 09
pa zar naplacuju i nase pakete? mislim slanje unutar Hrv.. :o meni je naplatio za paketic iz Kine (ebay)
2016 06 10
ne kuzim ni ja, vec dugo vremena, oko godinu dana cini mi se, postar nama naplacuje te sa ebaya. Do sad nisam nista takvoga podizala u posti ali odvratan mi je takav nacin uzimanja novca. Jucer sam podignula paket iz Hrvatske te mi je zena na salteru naglasila: "ne morate nista platiit za to", dakle ocito su uveli :(
2016 06 10
1 2