Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nove korisnice (pomoć itd)

Pozdrav, evo napravila sam profil jer sam listajući po stranici vidjela više stvari koje su mi zapele za oko za kupiti, a i jer sama imam kao i vi imam dosta stvari koje mi samo zauzimaju mjesto. No, prije nego sam sve objavila ovdje ili krenila kupovati, čitam dosta po forumu i prvo vidim da nema baš tema za nove korisnice (nisam ja valjda jedina x-) ), a i vidim da se dosta prevara događa, mislila sam pošto sam skroz nova da jednom kad krenem prodavati stvari da prvo šaljem artikle, ali mislim da bi tako samo ostala prevarena svaki put? Cijenila bi jako iskusne krpičarke ako bi bile voljne dati savjete, bilo što haha
2016 06 09
ne razumijem pitanje
2016 06 09
Ha?
2016 06 09
Ma evo čitam i ja i vidim da je post predug i neshvatljiv, al da ne mijenjam sad, događaju li se te prevare stvarno toliko na krpicama? I kako npr da bar u početku izbjegne se to kod prodaje, npr jeli bolje izlaziti na ruku kupcima pa prvo slati pa čekati uplate ili kako?
2016 06 09
Bok! Prvo kupi te stvari koje su ti zapele za oko, dobit ćeš povratnih, i onda kreni s prodajom.
2016 06 09
ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje
2016 06 09
Ja sam u početku slala pouzećem. Ne sjećam se točno,ali najviše 5 puta. Nakon toga sam normalno primala prvo uplate pa slala artikle. Sretno na krpama!
2016 06 09
> Matejicaa: > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje A znam, al opet si mislim nebi ni ja baš lako vjerovala nekome skroz novome, čini mi se da KreativnoSelo ima pravo, najbolje se baciti prvo na kupovanje haha :D
2016 06 09
> adrianna_k: > > Matejicaa: > > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje > A znam, al opet si mislim nebi ni ja baš lako vjerovala nekome skroz novome, čini mi se da KreativnoSelo ima pravo, najbolje se baciti prvo na kupovanje haha :D kao kupcu ne bi mi znacilo ama bas nista koliko i kakvih povratnih imas kao kupac.
2016 06 09
> adrianna_k: > > Matejicaa: > > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje > A znam, al opet si mislim nebi ni ja baš lako vjerovala nekome skroz novome, čini mi se da KreativnoSelo ima pravo, najbolje se baciti prvo na kupovanje haha :D Valjda će ti se javljati i kupci iz tvog grada pa obaviš i koju primopredaju, polako i pošteno i skupit ćeš povratne. Ne nabijaj cijene, ne stavljaj u prodaju prljavo, potrgano, iznošeno, mucasto.. Ne reklamiraj se jer je zabranjeno (forum) i ne stavljaj fotke s neta. Budi ljubazna i nemoj postati nedostupna nakon što ti kupac uplati! Sretno sa svime!
2016 06 09
> KreativnoSelo: > > adrianna_k: > > > Matejicaa: > > > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje > > A znam, al opet si mislim nebi ni ja baš lako vjerovala nekome skroz novome, čini mi se da KreativnoSelo ima pravo, najbolje se baciti prvo na kupovanje haha :D > Valjda će ti se javljati i kupci iz tvog grada pa obaviš i koju primopredaju, polako i pošteno i skupit ćeš povratne. Ne nabijaj cijene, ne stavljaj u prodaju prljavo, potrgano, iznošeno, mucasto.. Ne reklamiraj se jer je zabranjeno (forum) i ne stavljaj fotke s neta. Budi ljubazna i nemoj postati nedostupna nakon što ti kupac uplati! > Sretno sa svime! zaboravila si - iskoci na forumu kao nova, da nitko ne pomisli da si vec blokirana ;
2016 06 09
> cipelitza: > > adrianna_k: > > > Matejicaa: > > > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje > > A znam, al opet si mislim nebi ni ja baš lako vjerovala nekome skroz novome, čini mi se da KreativnoSelo ima pravo, najbolje se baciti prvo na kupovanje haha :D > kao kupcu ne bi mi znacilo ama bas nista koliko i kakvih povratnih imas kao kupac. Ovako sam ja počela, pa iako nisam skupila povratnih previše kao kupac niti ih tada tražila zauzvrat, nije bilo tako strašno krenuti s poslovanjem kao sad. No, dobro, bilo je to prije više od 4 godine, štošta se promijenilo, na gore, ali ne obeshrabrujmo ju. :')
2016 06 09
> cipelitza: > > KreativnoSelo: > > > adrianna_k: > > > > Matejicaa: > > > > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje > > > A znam, al opet si mislim nebi ni ja baš lako vjerovala nekome skroz novome, čini mi se da KreativnoSelo ima pravo, najbolje se baciti prvo na kupovanje haha :D > > Valjda će ti se javljati i kupci iz tvog grada pa obaviš i koju primopredaju, polako i pošteno i skupit ćeš povratne. Ne nabijaj cijene, ne stavljaj u prodaju prljavo, potrgano, iznošeno, mucasto.. Ne reklamiraj se jer je zabranjeno (forum) i ne stavljaj fotke s neta. Budi ljubazna i nemoj postati nedostupna nakon što ti kupac uplati! > > Sretno sa svime! > zaboravila si - iskoci na forumu kao nova, da nitko ne pomisli da si vec blokirana ; :s Naivčina sam, kažeš. :')
2016 06 09
> KreativnoSelo: > > cipelitza: > > > KreativnoSelo: > > > > adrianna_k: > > > > > Matejicaa: > > > > > ako sam dobro skužila, ako bi prvo poslala stvar pa onda čekala uplatu, od poslovanja 0, jer jako puno ima prevara..prvo uplata, pa onda slanje > > > > A znam, al opet si mislim nebi ni ja baš lako vjerovala nekome skroz novome, čini mi se da KreativnoSelo ima pravo, najbolje se baciti prvo na kupovanje haha :D > > > Valjda će ti se javljati i kupci iz tvog grada pa obaviš i koju primopredaju, polako i pošteno i skupit ćeš povratne. Ne nabijaj cijene, ne stavljaj u prodaju prljavo, potrgano, iznošeno, mucasto.. Ne reklamiraj se jer je zabranjeno (forum) i ne stavljaj fotke s neta. Budi ljubazna i nemoj postati nedostupna nakon što ti kupac uplati! > > > Sretno sa svime! > > zaboravila si - iskoci na forumu kao nova, da nitko ne pomisli da si vec blokirana ; > :s Naivčina sam, kažeš. :') hešteg - nova si :D
2016 06 09
Po logici stvari, nikome nećeš slati ništa bez uplate, jel ;) Nego , svaka čast...Nekako si brzo otkrila forum :D
2016 06 09
1 2