Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

vip clanstvo! nula dana

jucer kupila za novih 30 dana i uredno mi uzme iz nocvanika i naplati a od novog produzenja NULA DANA. do sutra mi vrijedi staro clanstvo, necu da mi propadnu sve te liste.....sta moram ponovo trosit novce na to il postoji nacin da mi se to azurira kako spada?
2016 06 12
Koliko se sjećam, nedavno su također korisnice otvorile teme da su im usluge naplaćene, a ne mogu ih iskoristiti. Možda je došlo do neke greške u sustavu pa onda najbolje pričekati s tim. Nadam se da ćete uspjeti riješiti sve :") :")
2016 06 12
hvala na odgovoru :") i ja se nadam da je aktivirano jer ako nije nema sanse da uzimam to opet i radim sve ispocetka
2016 06 12
Kupila sam vip članstvo prije desetak minuta i kad pokušam aktivirati usluge, kaže mi da nisam vip član. Kad se može očekivati aktivacija članstva? Molim odgovor administracije. Hvala.
2016 06 13
i to je to! propale su mi sve liste i nisam vise vip clan! :o hvala krpice!!! :@ nemojte se ni truditi nit trositi novce na dodatne usluge, ocito im je sve otislo k vragu.
2016 06 13
hvala na info, nisam to znala..... javit cu se, lp
2016 06 13
evo samo da javim, sve sredeno uz pomoc admina i tehnicke sluzbe. o:)
2016 06 13
Eto,nije sve baš tako crno.... :)
2016 06 13
zas bi bilo jednostavno kad moze bit komplicirano.. ;) puno hvala vama najvise jos, jer da mi niste to rekli jos bi se zivcirala <3
2016 06 13
> MissRuby: > evo samo da javim, sve sredeno uz pomoc admina i tehnicke sluzbe. o:) I meni. :D Hvala administraciji.
2016 06 13
super!! :")
2016 06 13
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija