Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Posao preko ljeta

Pozz cure! Ako netko zna trazi li netko zaposlenika preko ljeta, bilo sta, a da uvjet nije iskustvo :-))
2016 06 17
bok, znam da su trazili kod nas na moru u Plodinama sa smjestajem, no nađe se isto u ugostiteljstvu s smjestajem ako ti treba?? sto bi radila? trazis iskljucivo u svom gradu ili?? daj malo vise ihnformacija,pa mozda se netko i javi s ponudom, ;)
2016 06 17
preferiram Zagreb, ali ako se bas mora izvan, isla bih. Ne znam bi li htjeli u ugostiteljstvu nekoga tko nema nimalo iskustva..Mozda prodavac u nekom ducanu, konzum, dm..lijepila etikete haha
2016 06 17
gdje na moru? :)
2016 06 17
mislila sam da trazis sezonski na moru,za podruccje Zg-a ti nemogu pomoći,ali vecina ide radit na more preko sezone, moze se zaradit fina svota, pa mogu ti reći da kod nas u Istri je velika potraznja u ugostiteljstvu,za servirku/konobaricu ne traze iskustvu i neki daju smjestaj + hrana, čula sam da traze na podrucju istre isto djevojke za prodaju ruža(preferiraju mlade),daju smjestaj u privatnoj kuci ,ma tako nađe se,ako te zanima tako neka opcija, idi na posao.hr trazi pod istarsku zupaniju pa vidi sto nude ,a sad je sezona tek počela pa mozda ubodeš nesto,a i to ti je prilika da se okupaš malo :) sretno
2016 06 17
to je istina, pogledat cu..hvala vam puno :)
2016 06 18