Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gdje nestaju artikli koji su označeni kao prodani? :/ :)

Pozdrav svima! Unaprijed se ispričavam ako nisam u toku s informacijama i pitam nešto što se već zna ili postoji na forumu, ali eto, ako vam nije teško pojasniti mi ako znate. :) Inače prodane artikle brišem nakon što ih pošaljem i riješim sve s kupcem, no ponekad mi se dogodi da ih označim kao prodane, a obrišem tek za koji dan, a u toj situaciji ti artikli nekad jednostvno nestanu s profila. Dakle, označeni su kao prodani, a nisam ih obrisala, no jednostavno ih nema, a u tražilici ih nalazi među ostalim oglasima. Zanima me gdje nestanu i mogu li ih kako obrisati? Nema smisla da se povlače po krpicama kad su artikli odavno prodani. Hvala! :)
2016 06 19
pozz to i mene zanima nekad mi se dogodi da ga označim kada prodam i ujutro ga nema NESTAO ???
2016 06 19
Nakon nekog vremena se prodani sami izbrišu koliko sam skuzila ali nema nekog pravila kad tocno i da je kod svih tako. Meni se to prije znalo događati da mi nestanu i prije nego do kupca dođu, a neki mi znaju bas dugo stajati pod prodano tj toliko dugo dok se kupac ne javi da je sve ok i sama ga izbrisem. Mislim da bi tu admin trebao najbolje znati o cemu se tu tocno radi ?! I da, nekada sam te svoje artikle znala naci u tražilici i pise prodano, a kad odem na svoj profil nema ih.
2016 06 19
I mene to interesira....
2016 06 19
evo Lennymoda je objasnila :")
2016 06 20
Hvala. :)
2016 06 23