Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

TISAK PAKETI

Dugo nisam bila na Krpicama pa me zanima da li je tisak paket i dalje 15 kn ili su podizali cijene? Hvala puno na odgovoru! :)
2016 06 20
podignuta je mali paket je 15 srednji 20 veliki 25 kuverta 10kn
2016 06 20
Ja sam slala neki dan S paket i još sam trebala platiti markicu kunu i nešto sitno, a prije do sad nikad
2016 06 20
> BlameItOnStyle: > Ja sam slala neki dan S paket i još sam trebala platiti markicu kunu i nešto sitno, a prije do sad nikad sta opet crveni kriz ??
2016 06 20
I smanjili su kutije pa pogledaj dimenzije na stranici
2016 06 20
Ne, ženska na kiosku je samo rekla "na ovo Vam dodatno ide još i markica" haha. Vidjet ću kad ću valjda opet slati dal treba
2016 06 20
> BlameItOnStyle: > Ne, ženska na kiosku je samo rekla "na ovo Vam dodatno ide još i markica" haha. Vidjet ću kad ću valjda opet slati dal treba meni znaju rec za sto je,ali je uvijek bio crveni kriz ili tako nešto...tako i poste rade,nesto sto bi trebalo biti neobvezno ,zapravo te primoraju :@
2016 06 20
To ide u tjednu crvenog križa i gotovo, taj tjedan je obavezna nadoplata, al nikad nisam čula za neki drugi razlog za markicu na Tisku?!
2016 06 20
da tocno i meni je naplatila markicu :)
2016 06 20
Možda se Todorić sprema na godišnji pa mu malo fali.Treba čovjeku pomoć ,nema jadan dovoljno :@
2016 06 20
cure dali vama tete na kiosku daju kuvertu za slanje tanke robe? jer meni je jednom jedna dala, drugi put druga nije htjela, kao po pravilu smiju unutra slati samo dokumente i slično. a kuverta je stvarno velika i čvrsta, sasvim ok za neku tanku majičicu.
2016 06 20
> JelenaRelja: > cure dali vama tete na kiosku daju kuvertu za slanje tanke robe? jer meni je jednom jedna dala, drugi put druga nije htjela, kao po pravilu smiju unutra slati samo dokumente i slično. a kuverta je stvarno velika i čvrsta, sasvim ok za neku tanku majičicu. ja svakako pitam i daju mi ,moja teta je zakon!
2016 06 20
Vezano za kuvertu.. al nek ostane među nama, tajna x-) ja spakiram kući to kao knjigu, zamotam dobro da se na opip ne osjeti što je, što oni znaju jel knjiga/cd/hard disc/katalog i u opis napišem nešto od toga. Može bit katalog Avon npr tanki mali..Curama manje 5kn za platiti i ok, svi zadovoljni :)
2016 06 20
> sonja90: > Vezano za kuvertu.. al nek ostane među nama, tajna x-) ja spakiram kući to kao knjigu, zamotam dobro da se na opip ne osjeti što je, što oni znaju jel knjiga/cd/hard disc/katalog i u opis napišem nešto od toga. Može bit katalog Avon npr tanki mali..Curama manje 5kn za platiti i ok, svi zadovoljni :) da to sam i ja pomislila, da spakiram prvo u svoju kuvertu i ne moraju ni znati da nisu dokumenti..stvarno šteta da se plaća dodatni 5 kn za neku sitnicu
2016 06 20
> flapperLust: > > JelenaRelja: > > cure dali vama tete na kiosku daju kuvertu za slanje tanke robe? jer meni je jednom jedna dala, drugi put druga nije htjela, kao po pravilu smiju unutra slati samo dokumente i slično. a kuverta je stvarno velika i čvrsta, sasvim ok za neku tanku majičicu. > ja svakako pitam i daju mi ,moja teta je zakon! ma da, najbolje ići uvijek u iste tete:)
2016 06 20
1 2