Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Slanje Tiskom - Pomooc!

Drage krpicarke, molila bi vas za malu pomoc! Dugo nisam htjela da mi se paketic salje tiskom,vec sam vise preferirala postu. Medjutim odlucila sam se na tisak nakon toliko vremena, i cura mi je poslala paketic jos u petak, poslala mi je i kod po kojem ga mogu pratiti, ali evo jos uvijek mi pise da je paket u distribuciji prema primatelju. Pa me zanima da li je normalno da tako dugo pise jedno te isto? :/ Unaprije hvala!
2016 06 21
Da, normalono je. Ovisi kad je poslala (ujutro ili poslijepodne), kad su oni iz kioska proslijedili dalje, otkud šalje, itd. Imaju 10ak radnih dana za dostavu, tako da nemate još razloga za brigu.
2016 06 21
Ako je broj mobitela naveden na obrascu uz paket, javiti će joj sms-om kad stigne.
2016 06 21
da normalno putuje 3-4 dana pošto je sutra praznik očekuj ga u petak
2016 06 21
Bajdvej, cure jel znate rade li sutra kiosci Tiska kraće ili ne rade uopće?
2016 06 21
mislim da ti rade kao nedjeljom.
2016 06 21
Hvala ti, poleirish. <3
2016 06 22
Normalno je! Često šaljem Tiskom,pa znam! :)
2016 06 23
Meni je paket poslan 21.06.i još uvijek piše da je u distribuciji prema primatelju. Nikakvih podataka više. Zvala sam reklamacije ali oni još ništa ne znaju. Paket je predan u Konzumu i kaže ženska koja tamo radi da je paket otišao ali da je ostala prijevoznica. Da li je imao ko sličnih iskustava??
2016 06 24
Meni se desavalo tako kada bi paket predala na paketomatu.. cini mi se da ih ne provjeravaju cesto kao kioske ili mozda cekaju da ih se vise napuni pa da poberu sve odjednom.. ali znale su cure cekati po 3 4 dana da ih tek pokupe..
2016 06 25
Ja sam nekako najsigurnija u poštu(iako kad sam slala u inozemstvo nije svaki put prošlo ok..)..mislim da je to najviše stvar navike...
2016 06 25
Aaaaa tisak je jaaako spor! Kad iz os šaljem npr.na more, ili obrnuto, znam čekati po 10 dana! S tim da je 7 u distribuciji, niti piše gdje ni ništa. Paketomat se ni ne usudim probati jer sam sigurna da ga ne prazne baš često
2016 06 25