Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOC :(((((

Bok cure imam jedan problem i nadam se da ce se naci neka curka koja je voljna pomoci a da je jaka na papiru 😛 Nasla sam savrseni posao (posao prodavacice) kao stvoren za curu koja se dalje skoluje (prekvalifikacije) radno vrijeme nije puno a to bas i trazim zbog ucenja. Posto sam ja vise za brojke i matematiku pisanje i sastavljanje zamolbi,pisma..itd mi nikako ne ide 😦 Pa vas zamoljavam dali ima koja od vas par minutica vremena da mi pomogne sastaviti molbu za posao. Svi kazu da su molbe jako bitne pa bi se htjela iskazati. U zamolbi treba pisati da sam zavrsila poljoprivrednu skolu i da do sada nisam imala prilike raditi u struci i da sam voljna sve probati i nauciti...itd znate kako to ide. Pusa ❤️ ❤️
2016 06 22
Mislim da ti je najlakse napisati europass, to je sada moderno. Samo skines predlozak s interneta
2016 06 22
sretno mila :")
2016 06 22
To je 15 min posla i ti sama znaš najbolje koje su ti kvalifikacije jer ako nekome i ideš plaćati da ti to napiše opet mu moraš opisati svoje kvalifikacije. Tako da pokušaj sama uz internet, sretno :)
2016 06 22
Evo ja ću ti napisati besplatno ako želiš i ne razumiješ se previše u to kako to treba izgledati. Javi se porukom ako želiš :")
2016 06 22
> TinTina987: > Mislim da ti je najlakse napisati europass, to je sada moderno. Samo skines predlozak s interneta upravo to :D sve ti piše, samo tribaš podatke unosit :)
2016 06 22
Europass je CV ilitiga životopis, a ne molba.
2016 06 22
Pomoc kako da objavim ovdje sto zelim .....na forumu
2016 06 23
Neka mi se javi tko zna u inbox
2016 06 23
Instrukcije iz njemackog engleskog daje studentica na podrucju novog zagreba osnovna skola 1-5 razred
2016 06 23
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija