Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara!!!

Ugl.nije na m.k nego ne facebooku.. Upatila sam 380kn..i sad idem poslat adresu..kad stranica ne postoji..aaa Kosa mi se dize od prevaranta!!! Imam br.racuna ime i prezime..sto dalje nikako necu pustiti da vara okolo!!
2016 11 07
Može detaljnije o čemu se radi?
2016 11 07
Na fejsu sam narucila neke trenirke..uredno maloprije uplatila..kad sam isla poslat poruku gledam stranica ne postoji..nemogu ih pronaci na fejsu.. Zove se trenirke i tenisice
2016 11 07
Mate brko mozda? Sumnjam na njega posto on tako operira al pobogu nakon sto tema o prevarama svaka. (Uz par iznimki) stranica koja se zove brendirane stvari povoljna roba, ili prodaje one cake kupis dva para nike tenisica dobijes treci gratis je prevarant, s takvim stranica se samo narucuje uz preporuku osobe kojoj vjerujete, ovako idete izad jeftino i pokradu vas.
2016 11 07
Cinilo se sve ok..stranica ok bilo je preko 9000 pratitelja feedback ok. Neznam al znam da cu ovu curu naci bilo kako ☺
2016 11 07
> lucija01: > Ugl.nije na m.k nego ne facebooku.. > Upatila sam 380kn..i sad idem poslat adresu..kad stranica ne postoji..aaa > Kosa mi se dize od prevaranta!!! > Imam br.racuna ime i prezime..sto dalje nikako necu pustiti da vara okolo!! Daje podatke u korist koga te uplatili
2016 11 07
I mene zanima
2016 11 07
meni to zvuci full poznato kak se srana zvala? jel si pogledala na cl po faceu?
2016 11 07
znate li kako je izgledala stranica?naslovna slika ili?
2016 11 07
Nasla sam profil na fejsu..kaze..da im je stranica hakirana..da ce poslat na tisak kroz 7 dana.. Vidjet cu sto ce bit
2016 11 07
Vjerovatno su te blokirali pa ih ne mozes pronaci :/
2016 11 07
Stranica originalne tenisice ili tako nesto je prevara Neki dan na fejsu bas čitala o njima Imaju puno pratitelja i svega ali nakon sto uplatis samo te blokiraju Klasika za fejs prodaju Jer svakako tko i ostavi los komentar na stranici oni ga samo uklone
2016 11 07
Možda je ipak sve O.K.
2016 11 07
užas.
2016 11 07
Strašno za koliko x veću cifru sve te i slične stranice preprodaju robu iz Bosanskog Broda, koridora i okolice.. dajte cure nemojte nasjedati na to, ako vam baš treba ja relativno često idem u inostranstvo :D pa vam mogu kupiti i poslati bez ikakve provizije. Za primjer, sebi sam nedavno uzela super kopiju Adidas trenirke donji dio za 10 km - 40 kn, kompleti su tad bili čini mi se od nekih 25 km pa nadalje.. sad ne znam jesu li poskupili što u međuvremenu. @lucija, nadam se da će se sve dobro završiti!
2016 11 07
1 2 3 Sljedeći