Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Global travel i Alga agencije - iskustva?

pliz help, svidjela mi se ponuda Global travel agencije... Ima li netko iskustva u putovanju s njima? Na netu nisam ništa pronašla... Dobru ponudu ima i Alga, ali iskreno, malo sam sumnjičava prema njima... Što vi mislite? :)
2016 11 25
Ja sam putovala sa Algom i sve pohvale imam. Od smještaja do organizacije. Meni je bilo sve odlično :)
2016 11 25
nedavno si bila? čitala sam po forumima iskustva, krivi hotel, bezobrazni vodič, nedovoljno informacija o gradu koji se razgledava, nepostojanje dodatnog lokalnog vodiča... Znam da je sve to individualno, ali dosta ljudi piše da je nezadovoljno... sad me tvoje iskustvo malo oraspoložilo :)
2016 11 25
Ja sam išla prije godinu dana u Pariz. 2000kn po osobi za 6 dana. Dosta vožnje autobusom, ali bilo je i opcija preko iste agencija i avionom, ali naravno mora se puno više platiti. Ljudi zaborave da se ne može imati i ovce i novce. Hoteli u kojima smo bili smješteni su bili vrhunski (osim prvoga koji je imao samo 2*, ali bio je čisto što mi je ionako najbitnije). Ostala dva su dio franšize Ibis hotela. Rangirani su kao hoteli sa 3*, ali to je meni bio savršen hotel. Ja sam prije nego sam uopće i uplatila za put pregledala na netu hotele koje agencija spominje u svojoj ponudi. Vodič je bio jako ljubazan, simpatičan i pun informacija. Ja sam vidjela sve što sam htjela vidjeti. Od punog autobusa bilo je ljudi koji su bili stvarno zadovoljni sa svime, a naravno bilo je i onih koji to nisu bili. Sve je individualno, ali treba se imati na umu da ako se traze sto povoljnija putovanja ne može se očekivati top usluga. Ja sam sa ovom bila više nego zadovoljna :)
2016 11 25
Puno ti hvala. Jasno, ljudi imaju prevelika i nerealna očekivanja u mnogim stvarima. Važno mi je da je hotel čist, vodič pun informacija i zanimljivosti, za ostalo se sama snađem... Zvala sam Algu sada, puni su za Krakow u terminu kada ja mogu ići, nadam se da će se nešto osloboditi već...
2016 11 25
Alga je hit or miss. Osobno sam turistički vodič te gledam na agenciju iz sasvim drugog kuta. S Algom osobno nikad ne bih putovala, međutim, svima savjetujem da si jako dobro pročitaju programe. Razlog zbog kojeg su neka putovanja jeftina jest upravo činjenica da nema lokalnih vodiča koji su skupi, te podižu vrijednost putovanja. Turistički pratitelj je dužan napraviti sve administrativno - logističke poslove te prenijeti opće informacije zemalja koje posjecujete kao i presjek povijesti i slično te poznavati grad dovoljno da vam da uputu, ali nije obvezan voditi vas po gradu jer vrlo vjerojatno nema licencu za lokalno vođenje te nije niti extra plaćen i za lokalno vođenje grada. Ja preporučam Elisu koja zaista nikad ne iznevjeri kvalitetom ture.
2016 11 25
> Ivaaaaa: > Ja sam putovala sa Algom i sve pohvale imam. Od smještaja do organizacije. Meni je bilo sve odlično :) također pohvale :D
2016 11 25
Kolegica putovala s algom prezadovoljna je i sad je za rođendan poželjela da joj poklonim poklon bon za putovanje s algom :)
2016 11 25
jako sam razocarana ostala algom jer su se na mom putovanju pokazali uzasno neorganizirani i put nije bio prilagodjen mladima iako su sve bili mladi putnici (išli smo u Amsterdam)...hotel je bio duplo dalji od centra nego sto su rekli prije uplate za put te dorucak nije bio svedski stol nego 3 choices stol :( meni su se toliko zamjerili da sigurno vise nikad ne bih s njima putovala..
2016 11 28
Ja sam isto išla u Amsterdam, u 8.mj i za razliku od lorenaMIl, mi smo prezadovoljni! Odličan bus, vodič jaako dobar,a o hotelu da i ne govorim (sa više * i puno bolji nego što je u programu pisalo). I mi smo bili skeptični na početku zbog jako povoljne ponude, no eto, definitivno bi išla opet s tom agencijom:)
2016 11 29
hotellook.tp.st/3lYzJHDL je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje.nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
2021 02 14